KAYTRANADA onieśmiela na nowej EP-ce

11/23/21

KAYTRANADA onieśmiela na nowej EP-ce

Haitańsko-kanadyjski producent KAYTRANADA wydaje nową EP-kę „Intimidated”! Trzyścieżkowy projekt obejmuje gościnne występy H.E.R. w „Intimidated”, Thundercat w „Be Careful” i haitańskiego artysty Mach-Hommy, który rapuje na „$payforhaiti” w języku kreolskim.

„Intimidated” jest drugim tegorocznym wydawnictwem artysty po jego singlu „Caution”, który ukazał się w lutym. Nowy projekt pojawia się tuż przed jego trasą po Północnej Ameryce, która świętować będzie dobrze przyjęty przez krytyków album „BUBBA” z 2019 roku, za który otrzymał dwie nagrody Grammy (najlepszy album taneczny/elektroniczny i najlepsze nagranie taneczne za „10%” z udziałem Kali Uchis).

W całości wyprodukowana przez artystę, „BUBBA” była długo oczekiwaną kontynuacją jego przełomowego debiutanckiego albumu „99,9%” i zawiera gościnne występy artystów takich jak Khali Uchis, Tinashe, Pharrell Williams, GoldLink, Charlotte Day Wilson, Estelle, VanJess, Masego, Mick Jenkins, SiR i nie tylko. Album wylądował na 1. miejscu listy Billboard Electronic Albums i na 3. miejscu Billboard R&B Albums.

„Intimidated” otwiera nowy rozdział w karierze tego fascynującego artysty.

Źródło: Sony Music Poland