Każda pora roku dobra na Runmageddon

Zimowy krajobraz, niska temperatura, ciepły ubiór? A może ciepła, majowa atmosfera, lżejszy strój i wiosenna zieleń? W 2020 roku Runmageddon w Warszawie będzie można pokonać w dwóch wersjach. Pierwszy z eventów odbędzie się już w lutym, a kolejny pod koniec maja.

Zimowe wersje Runmageddonów cieszą się tak samo dużą popularnością, co pozostałe edycje. Niska temperatura kształtuje charaktery, każdy z Uczestników daje z siebie na trasie, jak zawsze, sto procent. Pierwszy event w roku, stanowiący inauguracje sezonu, oferuje możliwość startu zarówno tym, którzy dopiero próbują swoich sił, jak również doświadczonym Runmageddończykom. W weekend 29.02/01.03 siłę i sportowe zacięcie na trasach zaprezentują Ci, którzy zdecydowali się na udział w formułach: Intro (3 km +15 przeszkód), Rekrut (6 km +30 przeszkód), Hardcore (21 km +70 przeszkód). Start w tej ostatniej formule dla wielu stanowi początek drogi do zdobycia wymarzonej statuetki Weterana Runmageddonu. Nie zabraknie też mroźnych wyzwań dla dzieci na trasach Kids i Junior.

Późną wiosną, dokładniej w ostatni weekend maja ponownie okolice stolicy zmienią się w raj dla biegaczy przeszkodowych.  30 i 31 maja Uczestnicy pokażą siłę i charakter w formułach Intro, Rekrut i Classic (12km +50 przeszkód). Tym razem na Rekrucie sprawdzić się będzie można w trakcie dnia oraz… w nocy! Jedynym dodatkowym wymogiem jest posiadanie sprawnej czołówki – latarki, która oświetla drogę. Do Warszawy powrócą także atrakcyjne trasy dla najmłodszych, czyli Kids i Junior oraz Family, w której startować mogą całe rodziny. Drużyny muszą liczyć od 2-5 osób.

Organizatorzy systematycznie uzupełniają kalendarz na kolejny sezon – więcej informacji można uzyskać na stronie i socialach Runmageddonu. Zapisy na zimowy event dostępne są pod linkiem: bit.ly/333WvgG, a na majowy bieg tutaj: bit.ly/344Q91D.

Let’s block ads! (Why?)

zródło: Infowire.pl