Kehlani: słuchaj nowego singla „After Hours”

blank

Źródło: Warner Music Poland
04/05/24

Kehlani: słuchaj nowego singla „After Hours”

Kehlani może się pochwalić 16-krotną platyną i dwiema nominacjami do Grammy. Teraz wraca z wyczekiwanym przez fanów singlem „After Hours”. 

Utwór, w którym wykorzystano sample z kultowego „Coolie Dance Rhythm” Cordela „Scatta” Burrella, wyprodukowali Khris Riddick i Alex Goldblatt.

„After Hours” to pierwsze solowe wydawnictwo Kehlani od czasu albumu „Blue Water Road” z 2022 roku, przy którym współpracowała z takimi tuzami branży, jak Justin Bieber, Jessie Reyez, Syd, Blxst, Thundercat i Ambré.

Kariera Kehlani rozwija się sukcesywnie od 2014 roku. Może pochwalić się ponad dwudziestoma złotymi i platynowymi płytami, 9 miliardami streamów i dwiema nominacjami do nagrody Grammy w kategoriach „Najlepszy współczesny album urban” oraz „Najlepsze wykonanie R&B”.

Ponadto Kehlani ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami, jak Cardi B, Justin Bieber, Post Malone, Kiana Ledé, Teyana Taylor czy Kyle, jak również udział w soundtrackach „Suicide Squad: The Album” czy „The Fate of the Furious: The Album”.

Drugi album, „It Was Good Until It Wasn’t” (2020), nie tylko uplasował się na 2. miejscu listy Billboard Top 200, ale także znalazła się w kilkunastu innych zestawieniach: Billboard, Esquire, Hypebeast, Nylon, Seventeen, Spin, Stereogum, The Guardian.

Trzecia płyta, „Blue Water Road”, ukazała się w 2022 roku, a od czasu jej wydania Kehlani współpracowała z takimi artystami, jak : Baby Face – „Seamless”, T-Pain – „I Like Dat”, YoungBoy Never Broke Again – „My Go To”, Ali Gatie – „The Look”, and Burna Boy – „Solid”.