Ken Carson w miłosnym nastroju

d6b7bb0a67fdee3842eab319cab7e06c

02/20/23

Ken Carson w miłosnym nastroju

Wschodzący raper z Atlanty, Ken Carson, prezentuje najnowszy singiel „i need u”. To miłosne zaklęcie, które odurzy pary i ukoi samotne serca.

„i need u” to także kwintesencja jego twórczości – eksperymentalne brzmienie w połączeniu z tekstem przypominającym intymny wpis z dziennika. Siła jego miłości jest bowiem zgubna: w obliczu rozłąki z ukochaną, Ken czuje, że brakuje mu powietrza.

Singiel jest następstwem wydanego na początku roku teledysku do uwielbianego przez fanów „Freestyle 2”. Utwór zdobył do tej pory ponad 20 milionów streamów na Spotify.

Pod koniec 2022 roku artysta wydał „XTENDED”, rozszerzoną edycję uznanego debiutu „X”. Wersja deluxe zawiera pięć nowych utworów, w tym takie perełki jak „Swag Overload”, „Fashion Habits” i „Lookbook”.

Carson przyciągnął uwagę pierwszych fanów w 2020 roku dzięki serii świetnych EP-ek, takich jak „Boy Barbie” i „Teen X”. Z tej drugiej pochodzi jego wiralowy hit „Yale”. W kolejnym roku artysta wydał „Project X” – ucieleśnienie ducha młodzieńczego nihilizmu. Mixtape zdobył uznanie m.in. Pichtforka czy HipHopDX.

Carson otworzył ubiegły rok współpracą z Yeat, „Gëëk high” z płyty „2 Alivë”. Wkrótce wydał własny utwór „Teen Bean” oraz debiutancki album „X”, który dotąd zgromadził ponad 160 milionów streamów.

Ken Carson jest bez wątpienia jednym z najbardziej ekscytujących nowych artystów hip-hopowej sceny. Najnowszy singiel „i need u” zdoła rozgrzać najzimniejsze serca.
Źródło: Universal Music Polska