KESHA ZAPOWIADA ALBUM „GAG ORDER”

04/28/23

KESHA ZAPOWIADA ALBUM „GAG ORDER”

Kesha zapowiada swój nowy album „Gag Order”, który ma się ukazać 19 maja. To album, na którym nominowana do nagrody GRAMMY gwiazda muzyki pop, Kesha, odkrywa najgłębsze zakamarki swojej duszy. Na początek artystka prezentuje przedpremierowo dwa utwory: „Eat the Acid” i „Fine Line”.

Utwory, które Kesha określiła jako „post-pop” i zostały wyprodukowane przez Ricka Rubina, składają się na treściwą kolekcję piosenek. Są one świadomą podróżą przez psychodeliczne mroczne głębiny ludzkiej psychiki. Wypływając na powierzchnię, można zetknąć się ze światłem, pełnym oczyszczającej mocy.

„Gag Order”, którego Kesha jest producentką wykonawczą, to album niepodobny do niczego, co artystka do tej pory stworzyła w swojej karierze. W jakiś sposób jest to album, który tak naprawdę tylko ona mogła stworzyć. Wykuty w ogniu samopoznania i uczenia się, jak zaakceptować brzydkie, przerażające strony siebie, „Gag Order” jest jak emocjonalny egzorcyzm, odkrywanie i stawianie czoła ciemności w sobie. To eksperymentalna produkcja i liryczna wrażliwość, a także konfrontacja Keshy z z własnym odbiciem.

„Bez ciemności nie ma światła. Więc pozwoliłam mojej ciemności mieć światło. Nie mogę walczyć z prawdą. Życie jest trudne i bolesne. To jest dla wszystkich” – napisała Kesha w swoim manifeście. – „Artysta nie istnieje po to, by uszczęśliwiać innych. Wierzę, że artysta nadaje głos, ruch, kolor emocjom, które wszyscy mamy. Tym dobrym i tym nie do opanowania.”
Źródło: Sony Music Poland