Kim Petras zapowiada debiutancki album

05/17/23

Kim Petras zapowiada debiutancki album

Międzynarodowa sensacja muzyki pop, Kim Petras, zapowiedziała premierę niecierpliwie wyczekiwanego debiutanckiego albumu. „Feed The Beast” ukaże się 23 czerwca.

Fani mogą przedpremierowo zapisać album w swojej bibliotece.

Kim pojawiła się na okładce tegorocznego wydania „Sports Illustrated: Swimsuit”, jednego z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych symboli popkultury. Kim ma na sobie strój kąpielowy od Natalii Fedner i kolczyki Alexis Bittar, natomiast zdjęcia wykonał Yu Tsai. Aby uczcić współpracę, artystka wystąpi w piątek 19 maja Hard Rock Live at Seminole Hard Rock Hotel & Casino Hollywood na Florydzie. Kim pojawia się także na okładce majowo-czerwcowego wydania „OUT: Pride”, celebrując różnorodność i siłę społeczności LGBTQ+.

Kim wydała niedawno singiel „Alone” we współpracy z ikoną hip-hopu Nicki Minaj. Utwór zgromadził już miliony streamów oraz 10 mln wyświetleń .

To przełomowy rok w karierze Kim Petras. Zaczęła go od triumfu na gali rozdania nagród Grammy – Kim i Sam Smith nie tylko dali pamiętny występ, ale i zdobyli statuetkę za przebój „Unholy”, który przekroczył właśnie miliard odtworzeń. Niedawno Kim wydała mrożący singiel „brrr”, który wykonała na imprezie Billboard’s Women In Music, gdzie została uhonorowana nagrodą Chartbreaker Award.

Niedawno Kim Petras zasiadła w pierwszym rzędzie na pokazie Chanel Cruise 2023/2024 i uczestniczyła w Met Gali jako gość Marca Jacobsa, aby oddać hołd Karlowi Lagerfeldowi. 9 czerwca wystąpi na Governor’s Ball w Nowym Jorku, a 23 czerwca będzie świętować wydanie albumu w NBC TODAY, dając występ w TODAY Plaza w ramach serii Citi Concert Series. W tym roku Petras będzie główną gwiazdą festiwali na całym świecie, w tym Osheaga w Montrealu, Life is Beautiful w Las Vegas i The Town w São Paulo.
Źródło: Universal Music Polska