King Princess prezentuje swój drugi album

a747ea6665bd27c66de31a4dd12a0f7c

08/03/22

King Princess prezentuje swój drugi album

Drugi album King Princess „Hold on Baby” jest już dostępny! Piosenkarka zaprezentowała także teledysk do głównego singla „Let Us Die” z udziałem Gigi Goode. Klip został wyreżyserowany przez Quinna Wilsona oraz zadedykowany zmarłemu w marcu Taylorowi Hawkinsowi, który przyczynił się do powstania piosenki.

Wydanie albumu zbiegło się z wyjątkowym występem King Princess na Lollapaloozie. Jeszcze w tym roku artystka wyruszy w trasę „The Hold On Baby Tour” po Ameryce Północnej z przystankami w kilku kultowych miejscach.

King Princess wyprodukowała „Hold On Baby” wraz z cenionym zespołem, w skład którego wchodzą Mark Ronson, Ethan Gruska, Aaron Dessner, Bryce Dessner, Dave Hamelin, Shawn Everett i Tobias Jesso Jr. Nad albumem pracowali także Zach Fogarty, Amy Allen i Fousheé.  

Urodzona i wychowana na Brooklynie King Princess to wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów i producentka, której debiutancki singiel „1950” będący odą do nieopowiedzianych queerowych historii, z dnia na dzień stał się przebojem. Utwór odnotował ponad 600 milionów odtworzeń i pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych i Australii.

Źródło: Sony Music Poland