Kings Of Leon prezentują nową piosenkę „Split Screen”

Źródło: Universal Music Polska
04/05/24

Kings Of Leon prezentują nową piosenkę „Split Screen”

Album „Can We Please Have Fun” już 10 maja.

Nagrodzony Grammy, multiplatynowy rockowy zespół Kings Of Leon prezentuje „Split Screen”, kolejny utwór zapowiadający nadchodzący studyjny album. Zapowiadane na 10 maja „Can We Please Have Fun” będzie dziewiątym krążkiem w historii grupy. „Split Screen” pojawi się w środkowej, medytacyjnej części płyty, w której zespół stawia na klimat. Premierze piosenki towarzyszyła publikacja lyric video.

– Lubimy tę piosenkę. Pomyśleliśmy, że słuchaczom także się spodoba. „Split Screen” da im trochę wglądu w głębię naszego albumu po przesłuchaniu „Mustanga” – komentuje zespół.

Zgodnie z tym co sugeruje tytuł, „Can We Please Have Fun” jest dokumentem przedstawiającym jeden z największych rock’n’rollowych zespołów naszych czasów, który nieustannie próbuje nowych rzeczy i świetnie się przy tym bawi. Nagrany w studiu Dark Horse w Nashville pod okiem Kida Harpoona (Harry Styles, Florence + The Machine) album pokazuje nowe oblicze Kings Of Leon. Zespół z jednej strony wraca na tej płycie do swoich szorstkich początków, ale z drugiej ma do zaoferowania wiele nowego. Fani usłyszą na „Can We Please Have Fun” zespół zjednoczony w wizji i celu, wolny od wszelkich oczekiwań i nagrywający płytę, którą – jak deklarują jego członkowie – zawsze chcieli stworzyć.

„Can We Please Have Fun” można już zamawiać w przedsprzedaży. Zespół udostępnił listę utworów, które znajdą się na albumie.

Kings Of Leon – „Can We Please Have Fun” – lista utworów:

1. Ballerina Radio

2. Rainbow Ball

3. Nowhere To Run

4. Mustang

5. Actual Daydream

6. Split Screen

7. Don’t Stop The Bleeding

8. Nothing To Do

9. Television

10. Hesitation Generation

11. Ease Me On

12. Seen

blank