Kizo z singlem “Avatar” i klipem z elementami Ai

04/27/23

Kizo z singlem “Avatar” i klipem z elementami Ai

„Ja tak wiele bym dał, żeby tych wszystkich k**** nie było na świecie”. Kizo premieruje „Avatar” – prawdopodobnie najczęściej leakowany numer z nadchodzącej płyty.

„Avatar” to nowy singiel Kizo, którego echo niesie się po sieci już od dłuższego czasu. Zdjęcia do teledysku zostały nakręcone podczas pobytu rapera w Dubaju. W utworze poza samym Kizo usłyszymy gościnny bridge Janusza Walczuka. Raperzy w dosadny sposób przedstawiają słuchaczom swoją wizję dobrze skonstruowanego porządku świata.

Brzmieniowo utwór został utrzymany klimacie synthwave i retro-electro. Wyczuwalne są inspiracje muzyką Justice, czy Kavinskiego, co w odniesieniu do polskiej sceny rap i samego Kizo jest zabiegiem nieoczywistym i ciekawym artystycznie.

Warto nadmienić, że elementy graficzne towarzyszące numerowi, w tym okładka, czy fragmenty teledysku zostały przygotowane z pomocą Ai.

Singiel zwiastuje nadchodzącą płytę muzyka, której data premiery nie jest jeszcze znana. Wszystko wskazuje na to, że niebawem możemy spodziewać się startu preorderu zapowiadanego wydawnictwa.
Źródło: Universal Music Polska