Kolejny hit od Buraka Yetera „Teenage Runaway” już w sieci!

Mając ponad 2,5 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify i numery jeden na listach przebojów na całym świecieBurakYeter udowodnił, że jest jednym z czołowych europejskich DJ-ów i producentów. Jego utwór „Tuesday” z 2016 roku dotarł na szczyt list przebojów w NiemczechFinlandiiFrancjiWłoszech i Polsce. Znalazł się również w top 10najczęściej „Shazamowanych” numerów globalnie w  2017 roku. Piosenka „My Life Is Going On” z serialu Netflix „Dom z papieru” („La Casa de Papel”) to kolejny hit Buraka, który dotarł na podium list przebojów w AustriiNiemczech i Francji, a w Polsce pokrył się platyną.

Teraz BurakYeter powraca z nowym singlem – „Teenage Runaway” – wypełnionym wakacyjnym klimatem oraz delikatnym pogwizdywaniem, z nostalgicznym tekstem. Subtelne smyczki w tle oraz pełen emocji wokal ukazują zupełnie nowe oblicze Buraka, którego dotąd fani kojarzyli z mocnymi, tanecznymi hitami. Numer udowadnia także, że artysta wciąż się rozwija i nie boi się szukać nowych brzmień czy próbować nowych pomysłów.

Energiczny, podnoszący na duchu, po prostu niesamowity – „Teenage Runaway” to jeden z tych utworów, który już zawsze będzie Ci przypominać o lecie 2020 roku.