Kolizja drogowa na skrzyżowaniu

Świnoujście – iswinoujscie.pl » Kolizja drogowa na skrzyżowaniu

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.07.2020, 20:56:27] • Świnoujście

Kolizja drogowa na skrzyżowaniu

fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Mostowej z Pomorską. Brały w nim udział dwa samochody – osobówka i ciężarowy. Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

– W dniu 10 lipca 2020 roku, około godziny 12:30, funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu osobowego marki Skoda oraz pojazdu ciężarowego marki Mercedes na skrzyżowaniu ulicy Mostowej z ulicą Pomorską. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Po przeprowadzeniu badań pasażerka pojazdu osobowego została zwolniona ze szpitala. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierujący pojazdem osobowym ze względu na spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym- informuje st. post. Kamil Zwierzchowski Komenda Miejska Policji w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl

■ 13.07.2020 – Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko) ■ 13.07.2020 – Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko) ■ 13.07.2020 – Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko)

■ Świnoujście: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 15 915 głosów – 65,92%, DUDA Andrzej Sebastian 8 229 głosów – 34,08% ■ Kolejnych 5 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Świnoujściu ■ Stop prywatyzacji! Co ze stocznią w Świnoujściu? Dzisiaj 10 lipca 2020 godz. 16:00 Rondo w Łunowie, Świnoujście ■ Świnoujście – młoda kobieta zakażona wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 ■ „Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia zachęca mieszkańców oraz osoby odwiedzające Świnoujście do korzystania z wakacyjnej linii nr 1 do Latarni Morskiej i Fortu Gerharda ■ Lekarze, służby sanitarne, minister przypominają; w sklepach wciąż obowiązują maseczki !!! ■ Zalany serwer – w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl