Kolizja motocykla i samochodu osobowego

Kolizja motocykla i samochodu osobowego
Do kolizji z udziałem motocykla i samochodu osobowego doszło na ulicy Grunwaldzkiej. Spośród trzech osób, które brały udział w zdarzeniu, żadna nie została poszkodowana. Ubocznym skutkiem kolizji był wyciek płynów eksploatacyjnych z motocykla. Jego neutralizacją zajęli się strażacy.

W poniedziałkowe popołudnie na ulicę Grunwaldzką zajechały dwa wozy strażackie. powodem był wyciek płynów eksploatacyjnych, które należało usunąć. Strażacy szybko uporali się z ich neutralizacją.

– Informuję, że w dniu 12.06.2023 r. na ul. Grunwaldzkiej w Świnoujściu doszło do kolizji motocyklu z samochodem osobowym. W zdarzeniu brały udział 3 osoby w tym dwie z samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji niewielkiej ilości płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z motocykla. Działania trwały od 15:48 do 16:04. Na miejsce zadysponowano 2 pojazdy pożarnicze w obsadzie 7 ratowników – pisze o zdarzeniu kpt. mgr inż. Paweł Piorun Oficer Prasowy Komenda Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl