Kolizja osobówki i autobusu

Świnoujście – iswinoujscie.pl » Kolizja osobówki i autobusu

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.07.2020, 20:58:14] • Świnoujście

Kolizja osobówki i autobusu

fot. Paweł Winowicz

Na skrzyżowaniu ulicy Kołłątaja z Poznańską doszło do kolizji między samochodem osobowym i autobusem. Na miejsce przyjechała policja, która ukarała kierującą mazdą. Zakwalifikowano zdarzenie jako zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

– W dniu 02 lipca 2020 roku, przed godziną 14:00, funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu interweniowali w związku ze zgłoszonym zdarzeniem drogowym na skrzyżowaniu ulicy Kołłątaja z ulicą Poznańską. Do kolizji doszło pomiędzy pojazdem osobowym marki Mazda oraz autobusem marki Solaris. Kierująca pojazdem osobowym w związku ze spowodowaniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym – poinformował st. post. Kamil Zwierzchowski Komenda Miejska Policji w Świnoujściu.

Kolizja osobówki i autobusu

fot. Paweł Winowicz

Kolizja osobówki i autobusu

fot. Paweł Winowicz

źródło: www.iswinoujscie.pl

■ 13.07.2020 – Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko) ■ 13.07.2020 – Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko) ■ 13.07.2020 – Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko)

■ Świnoujście – TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 15 915 głosów – 65,92% DUDA Andrzej Sebastian 8 229 głosów – 34,08% ■ Kolejnych 5 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Świnoujściu ■ Stop prywatyzacji! Co ze stocznią w Świnoujściu? Dzisiaj 10 lipca 2020 godz. 16:00 Rondo w Łunowie, Świnoujście ■ Świnoujście – młoda kobieta zakażona wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 ■ „Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia zachęca mieszkańców oraz osoby odwiedzające Świnoujście do korzystania z wakacyjnej linii nr 1 do Latarni Morskiej i Fortu Gerharda ■ Lekarze, służby sanitarne, minister przypominają; w sklepach wciąż obowiązują maseczki !!! ■ Zalany serwer – w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl