KRÓL MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN! DANTI PREZENTUJE “QUEEN OF THE NIGHT”

DANTI zaprezentował singiel “Queen of the night”. Utwór mówi o tym, że receptą na szczęście jest wsłuchanie się w swój wewnętrzny głos. „Dogadanie” się ze sobą potrafi całkowicie zmienić nasze podejście a także uodpornić na różne zawirowania życiowe, miłosne czy mentalne. 

Słuchaj w streamie: https://songwhip.com/danti2/queen-of-the-night 

Autorem tekstu jest sam artysta, natomiast warstwa muzyczna powstała przy współpracy z topowym producentem muzycznym Przemkiem Pukiem, który tworzył dla takich gwiazd jak Doda, Natalia Szroeder czy Grzegorz Chyży. 

Singiel brał udział w tegorocznych preselekcjach do Eurowizji i zajął 9 miejsce w głosowaniu widzów kanału ,,Misja Eurowizja”. 

Zobacz klip:

DANTI (Daniel Hutor, ur. 11.04.2000 w Sulechowie) – polski autor tekstów, kompozytor i piosenkarz wykonujący muzykę z pogranicza Popu, Dance popu, Rocka. 

Jego przygoda z muzyką zaczęła się od grywania w zespole rodzinnym, gdzie zdobywał pierwsze muzyczne doświadczenia. Ciągłe poszukiwania stylu muzycznego doprowadziły go do zespołu rockowego o nazwie ,,Niewiem”, z którym zagrał wiele koncertów. Studia muzyczne, które rozpoczął w 2019 na Uniwersytecie Zielonogórskim były przełomowym momentem na muzycznej drodze artysty, ponieważ pozwoliły mu zdobyć warsztat i wyrobić własny styl tworzenia muzyki. 

Laureat wielu konkursów wokalnych w Polsce jak i w Europie. W 2022 roku dał się poznać szerszej publiczności za sprawą występu w programie ,,Szansa na sukces” gdzie wykonał utwór ,,Jesteś lekiem na całe zło”. 

Muzyczne szlaki zaprowadziły go także do teatru ,,Buffo” gdzie współpracował z dyrektorem teatru przy spektaklu ,,Mistrz i Małgorzata”. 

Uczestnik preselekcji Eurowizja 2024 z utworem ,,Queen of the night”. Obecnie pracuje nad EP, która ma się ukazać jeszcze w tym roku.

DANTI w socialach:

Tiktok: https://tiktok.com/@daniel_huto

IG: https://instagram.com/daniel_hutor/

FB: https://www.facebook.com/daniel.hutor/