Kronkel Dom daje wybór: „ALBO CUZI ALBO ZDRAJCA”!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Choć jego poprzedni singiel „GENERACJA CUZI” pnie się w górę na Spotify i ani myśli przestać, Kronkel Dom przygotował dla swoich fanów kolejną nowość! Do sieci trafił właśnie stworzony we współpracy z Deemzem kawałek „ALBO CUZI ALBO ZDRAJCA”, który promuje nadchodzące wydawnictwo rapera. 
Wychowany w Niemczech Kronkel Dom, który coraz śmielej poczyna sobie na polskiej scenie, zdecydowanie może być zadowolony z przebiegu ostatnich wydarzeń. Jego singiel „GENERACJA CUZI” przebojem wdarł się na listę najpopularniejszych utworów na Spotify w Polsce i dotarł tam do 2. miejsca. Raper nie osiadł na laurach, wręcz przeciwnie – znów połączył siły z Deemzem, czego efektem jest nowy singiel „ALBO CUZI ALBO ZDRAJCA”, który trafił dziś do wszystkich serwisów streamingowych. Wraz z nim na kanale YouTube artysty ukaże się teledysk.

Kronkel Dom – ALBO CUZI ALBO ZDRAJCA

Go to Kronkel Dom – ALBO CUZI ALBO ZDRAJCA.

Czytaj więcej

Oba dotychczas opublikowane single promują najnowszy projekt Kronkel Doma, który ukaże się w 2024 roku. Obserwując wyniki jednego można być pewnym: populacja „cuzis” zwiększa się z każdym dniem!
blank