Kronkel Dom powraca z nowym singlem! „GENERACJA CUZI” już dostępna

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Po ponad roku od premiery ostatniego solowego utworu, Kronkel Dom wraca na scenę z nowym singlem. Do sieci właśnie trafił kawałek „Generacja Cuzi” wyprodukowany przez Deemza. Można posłuchać go we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk będzie dostępny na YouTube.

Kronkel Dom, Deemz – GENERACJA CUZI

Go to Kronkel Dom, Deemz – GENERACJA CUZI.

Czytaj więcej

Ubiegły rok był niezwykle pracowity dla polskiego rapera wychowanego w Niemczech. W kwietniu ukazał się jego solowy album „Guten Tag”, który promowały hitowe single „Deja Vu” i „Agnieszka” oraz tytułowy utwór z projektu. Z kolei pod koniec października do sieci trafiła wspólna EP-ka Żabsona i Kronkel Doma „Macrodosing”. Teraz raper prezentuje najnowszy solowy utwór, którym rozpoczyna nowy rozdział swojej kariery.
„GENERACJA CUZI” to nie tylko kolejny singiel autorstwa Kronkel Doma; to także manifest i hymn nowego ruchu zapowiadający nie tylko jego nadchodzącą płytę, ale również szeroką aktywność artysty: od vlogów, poprzez interakcje z fanami, aż po nowy merch. Za unikatowym brzmieniem tego trapowego numeru stoi producent Deemz, a dodatkowego oldschoolowego klimatu swoimi skreczami dodaje DJ Gondek.
blank