Krzaki zasłaniają osoby przed przejściem na ulicy Bohaterów Września

Krzaki zasłaniają osoby przed przejściem na ulicy Bohaterów Września
Przykład ten pokazuje, że jest wiele do zrobienia, jeżeli chodzi o poprawę bezpieczeństwa. Wydział Ochrony Środowiska i Leśnictwa (WOS) pod kierownictwem mgr Beata Tułodziecka – Terenda, naczelnika odpowiedzialnego za tę sprawę, musi zareagować. Musimy zadać sobie pytanie, czy pracownicy tego wydziału rzeczywiście wykonują swoją pracę.

Jest to niedopuszczalne! Kierując się ulicą Bohaterów Września, w kierunku ulicy Chrobrego, od sklepu Lidl , możemy zauważyć pewne niepokojące zjawisko. Mowa o bujnej roślinności, która wyrosła między ulicą a chodnikiem, stanowiąc istotne zagrożenie dla bezpieczeństwa pieszych.
Krzaki zasłaniają osoby przed przejściem na ulicy Bohaterów Września [1]

Teren ten jest bardzo niewidoczny dla kierowców, co czyni go niebezpiecznym, szczególnie dla dzieci i osób niższych. Nawet dorośli, stojąc przed pasami, są ledwo widoczni – wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które pokazują jedynie głowę kobiety wystające zza krzaków.

Jak możemy dopuścić, aby takie zagrożenie istniało? Czy nie powinniśmy wymagać, aby nasze służby miejskie i urzędnicy reagowali na takie problemy? Czy nie powinniśmy oczekiwać, że przejścia dla pieszych aby były dobrze widoczne dla kierowców?
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl