Kubi Producent znów łączy siły ze Szpakiem i odpala przedsprzedaż albumu!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Kubi Producent i Szpaku to duet, o którym śmiało można powiedzieć, że zapisał się na kartach historii polskiego rapu. Artyści stworzyli razem dwa długogrające albumy i współpracują blisko od kilku lat. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie Szpaku pojawił się gościnnie w singlu „Pusty pokój, ale płyty diamentowe”, który zapowiada nadchodzący drugi solowy album producencki Kubiego Producenta. Wraz z premierą kawałka wystartowała przedsprzedaż płyty pt. „Sen, którego nigdy nie miałem”, która ukaże się 23 sierpnia 2024 roku.

Kubi Producent – Pusty pokój, ale płyty diamentowe

Go to Kubi Producent – Pusty pokój, ale płyty diamentowe.

Czytaj więcej

Swoją drugą płytę producencką Kubi Producent zapowiedział już ponad rok temu, gdy zaprezentował słuchaczom singiel „Więcej Życia”, do którego zaprosił Bedoesa… i Szpaka. W międzyczasie ukazały się jeszcze dwa utwory z tego projektu: „Woda Księżycowa”, w której gościnnie udzielili się bambi, Fukaj i stickxer – obecnie najpopularniejszy polski kawałek na Spotify – oraz „Mroczna Komnata” z Waimą, Zeamsone i Young Leosią. Dziś do sieci trafił kolejny singiel promujący to wydawnictwo – w niezwykle osobistym i przepełnionym emocjami utworze „Pusty pokój, ale płyty diamentowe” obok Szpaka wystąpił zespół Tulia.
Album „Sen, którego nigdy nie miałem” ukaże się 23 sierpnia 2024 roku. Na wydawnictwo składa się aż 13 utworów, głównie z udziałem artystów sceny rapowej. Za oprawę wizualną odpowiada PWEE3000, z kolei autorem zdjęcia okładkowego jest Marccelo Gąska. Płytę już teraz można zamówić w przedsprzedaży na stronie https://kubiproducent.pl
blank