Kuqe 2115 z singlem z okazji Dnia Matki

05/26/23

Kuqe 2115 z singlem z okazji Dnia Matki

Dziś o północy w serwisach streamingowych bez żadnych zapowiedzi ukazał się singiel „Tak się cieszę, że Cię mam” od Kuqe 2115, czyli jednego z reprezentatów labelu Bedoes’a – 2115. 

Reprezentant najpopularniejszej ekipy hip-hopowej w Polsce Kuqe 2115 przerywa wydawniczą ciszę emocjonalnym i niezwykle szczerym singlem z okazji Dnia Matki „Tak się cieszę, że Cię mam” w którym porusza wątek swojej relacji z Mamą, która mimo trudności losu nauczyła go jak kochać i czym jest domowe ognisko. Kuqe 2115 w utworze wyraża swoją wdzięczność za jej wsparcie jednocześnie podkreślając, że żadnego słowa nie opiszą uczuć jakimi darzy Mamę oraz w piękny sposób dziękuje jej za trudy macierzyństwa. 

Za produkcję utworu odpowiada kolektyw double three, który na swoim koncie ma już kilka rapowych hitów w tym produkcję dla 2115 z albumu „Rodzinny Biznes” w postaci singla „DRESSCODE” z Taco Hemingwayem.

„Tak się cieszę, że Cię mam” to luźny kawałek wypuszczony z okazji Dnia Matki, ale z pewnością premiera albumu Kuqe jest już bliżej niż dalej, więc fani artysty muszę się jeszcze uzbroić się w cierpliwość.
Źródło: Universal Music Polska