Kwiat Jabłoni zaprasza do wspólnej muzycznej podróży w ramach Turnus Tour

Źródło: Universal Music Polska
04/30/24

Kwiat Jabłoni zaprasza do wspólnej muzycznej podróży w ramach Turnus Tour

Kwiat Jabłoni, jeden z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia, od lat ujmuje publiczność swoim wyjątkowym podejściem do muzykowania – pełnym naturalności, integracji ze słuchaczami i wspólnej zabawy pod sceną. Tym razem Kasia i Jacek Sienkiewiczowie proponują zarezerwowanie terminów na wiosnę 2025 roku. To właśnie wtedy rozpocznie się ich trasa Turnus Tour, w ramach której odwiedzą największe ośrodki halowe w polskich miastach. 

28 marca 2025 – Warszawa, COS Torwar
6 kwietnia 2025 – Katowice, MCK
10 kwietnia 2025 – Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA
13 kwietnia 2025 – Łódź, Atlas Arena
24 kwietnia 2025 – Wrocław, Hala Stulecia
26 kwietnia 2025 – Kraków, TAURON Arena Kraków
15 maja 2025 – Poznań, MTP Pawilon 5

W ramach Turnus Tour nieodłącznym elementem będzie motyw podróży. Muzycy, wraz z publicznością, wybiorą się na wycieczkę do ważnych dla nich miejsc – zarówno tych związanych z naturą, ale i do tych, których nie ma jeszcze na mapie.

– Turnus tworzy społeczność – mówi zespół Kwiat Jabłoni. – Każdy jest niepowtarzalny i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Jesteśmy razem tu i teraz i choć tylko na chwilę, to między nami tworzy się silna więź. Wracamy do codzienności odmienieni. Chcemy, żeby takim przeżyciem były nasze koncerty – czekamy na Was podczas Turnus Tour w największych polskich miastach! Dołączcie do nas i spędźcie wyjątkowy czas – dodają muzycy.

W ramach trasy koncertowej zespół wspierać będą wyjątkowi goście, których nazwiska owiane są tajemnicą. Sprzedaż biletów na wydarzenie wystartowała 26 kwietnia 2024 o 12.00 na eBilet.pl i Eventim.pl. Bilety na koncerty dostępne są w cenie od 119 zł.

blank