Labrinth w nowym singlu z nadchodzącego albumu

c426fa290761a48da05486044249ad5c

08/03/22

Labrinth w nowym singlu z nadchodzącego albumu

Nominowany do Grammy zdobywca Emmy, Labrinth, wydaje swój nowy singiel „Lift Off” z nadchodzącego albumu.

Wydanie „Lift Off” oznacza powrót Labrinth do solowego materiału od czasu jego albumu „Imagination & The Misfit Kid” z 2019 roku, który zawierał single „Miracle”, „All For Us” i uwielbiany przez fanów „Mount Everest”.W ciągu ostatnich kilku lat Labrinth był kompozytorem pierwszego i drugiego sezonu serialu HBO „Euforia”. Ścieżka dźwiękowa do pierwszego sezonu przyniosła mu dwie nominacje do nagrody Emmy i nagrodę za wybitną oryginalną muzykę i teksty. Ścieżka do drugiego sezonu, wydana na początku tego roku, spotkała się z ogromnym uznaniem krytyków, a „Esquire” nazwał ją „tak samo istotną jak każda postać”. Od tego czasu Labrinth zdobył kolejne dwie nominacje do nagrody Emmy za pracę nad serialem.

Najnowszy singiel „Lift Off” pojawił się w nowej kampanii reklamowej producenta samochodów Cadillac „Color of Emotions”, która przedstawia pierwszy całkowicie elektryczny pojazd marki, LYRIQ.

Jako solowy artysta Labrinth jest najbardziej znany ze światowych hitów, w tym „Still Don’t Know My Name” i „Jealous”. Jest jedną trzecią LSD – psychodelicznej grupy z Sią i Diplo, których tytułowy debiutancki album zebrał ponad miliard odtworzeń na całym świecie w ciągu roku od premiery.

Labrinth współpracował z Beyoncé jako współautor i współproducent nominowanej do Złotego Globu i Grammy piosenki „Spirit”, głównego utworu w filmie Disneya „Król Lew” z 2019 roku. Inni artyści, z którymi współpracował, to między innymi Nicki Minaj, Eminem, The Weeknd, Ed Sheeran czy Kanye West na albumie „Jesus is King”.

Źródło: Sony Music Poland