Lackluster zabiera nas nad morze

Źródło: Universal Music Polska
06/26/24

Lackluster zabiera nas nad morze

 „zabierz mnie nad morze” to nowy indie popowy singiel Lacklustera, który opowiada o początkach nowych miłości, skrywający w sobie melancholię i pewności związane z wchodzeniem w nowe relacje.

Wakacje to czas podróży i nowych znajomości. Po bardzo dobrze przyjętym singlu “opóźnione pociągi”, Lackluster zabiera słuchaczy w dalszy wakacyjny trip, tym razem nad morze.

„Zabierz mnie nad morze” jest dla mnie przede wszystkim piosenką o wchodzeniu w nowe relacje. Opowiada o dystansie i obawach, które towarzyszą otwieraniu się przed nową osobą oraz poszukiwaniu, ile tak naprawdę mogę jej zaoferować.
– mówi o swoim singlu Lackluster.


Tytułowa podróż nad morze jest tu metaforyczna, ale też dosłowna. Kiedy słucham tej piosenki myślę o stawianiu wszystkiego na jedną kartę i spontanicznym pociągu na półwysep.

-dodaje Szymon.

Szymon Mikła aka. Lackluster sam śpiewa, produkuje i pisze teksty, tworząc muzykę w stylu hip-hop, elektroniki, popu czy indie rocka. Jego muzyka nie daje wskazówek na życie, ale jest zapiskami momentów, które sam przeżywa, podobnie jak jego rówieśnicy. Szymon w swoich tekstach stawia na autentyczność, opowiadając o prawdziwych historiach z życia wziętych, które wyrzuca z siebie niczym swego rodzaju kartek z dziennika. 

Wakacje 2023 dały artyście możliwość zagrania kilku występów live, w tym – Męskie Granie w Warszawie, czy też udział w projekcie BEZTROSKO na finałowym koncercie Męskiego Grania. Pod koniec 2023 roku artysta wydał swoją pierwszą EP-kę na której pojawiają się Skip, Zalia i Lordofon. Wakacyjny duet z Zalią pojawił się w notowaniach radiowych.

blank