Legendarny ATB prezentuje nowy kawałek z TRAVYP

08/30/23

Legendarny ATB prezentuje nowy kawałek z TRAVYP

Uznany DJ i producent André Tanneberger, znany na całym świecie jako ATB, powraca z nowym singlem „That Feeling”. To współpraca z utalentowanym TRAVYP.

Artyści dołożyli wszelkich starań, aby „That Feeling” leciało na zapętleniu. Uzależniający bas i niewiarygodną energię połączyli z elementem nostalgii. ATB opowiada: – Kiedy pracowałem z Travisem nad pierwszą wersją „That Feeling”, od razu przypomniały mi się moje początki z muzyką elektroniczną. Jest w tej piosence coś beztroskiego. Melodia natychmiast wpada w ucho, a praca z TRAVYP nad przeniesieniem tego brzmienia do teraźniejszości była świetną zabawą.

Jego współpracownik również nie kryje ekscytacji: – ATB był jednym z pierwszych artystów, których odkryłem jako dziecko, dlatego możliwość współpracy z nim ponad 15 lat później jest ogromnym zaszczytem oraz świadectwem wpływu, jaki muzyka trance wciąż wywiera na ludzi.

ATB już od ponad dwóch dekad pojawia się w prestiżowym zestawieniu DJ Mag „Top 100”. Jego przebój „Your Love (9 PM)” z Topic & A7S był pierwszym utworem dance, który trafił na szczyt list przebojów w Wielkiej Brytanii. Piosenka zdobyła nawet nominację do nagrody BRIT. Podobny sukces odniósł wydany w 1999 roku „9 PM (Till I Come)” – drugi w historii utwór jakiegokolwiek niemieckiego artysty, który zajął pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów.

ATB to marka sama w sobie – dotąd artysta zgromadził już ponad 1,5 miliarda odtworzeń na samym Spotify. Okazuje się, że stać go na jeszcze więcej. Niedawno ogłosił, że pracuje nad nowym albumem. Krążek ma ukazać się w 2024 roku, jednak wcześniej ATB podzieli się jeszcze kilkoma piosenkami.
Źródło: Universal Music Polska