Lil Tjay w romantycznym wydaniu

02/23/21

Lil Tjay w romantycznym wydaniu

Po długich oczekiwaniach Lil Tjay wydał nowego singla o nazwie „Calling My Phone”.

Kawałek powstał we współpracy z piosenkarzem R&B 6LACK’iem. Utwór ukazał się po bardzo dobrym odbiorze 20-sekundowego wycinka, który krążył po internecie od grudnia i został użyty w ponad 100 tysiącach TikTokowych filmików stworzonych przez fanów artysty. Niespodziewana, ale też niezaskakująca popularność zapowiedzi singla doprowadziła do petycji wystosowanej do 19sto letniego rapera, o wcześniejsze wypuszczenie utworu. Fani w końcu się doczekali. „Calling My Phone” opowiada o miłości, końcu związku i ruszeniu naprzód.

Lil Tjay pojawił się na scenie mając zaledwie 19 lat. Już w tak młodym wieku przyciągał do siebie miliony słuchaczy. Jego ostatni projekt „State Of Emergency” ukazał się w maju tego roku. Debiutancki album „True 2 Myself”, na którym znajdują się jego hity „F.N.” i „Brothers” zdążył pokryć się platyną w USA. Na początku tego roku Tjay wydał singiel „20/20”, chwilę później kolaborację z Polo G. Nie była to pierwsza współpraca tej dwójki – utwór „Pop Out” uzyskał pięciokrotną platynę w Stanach Zjednoczonych. Lil Tjay ma na swoim koncie ponad 11,2 miliarda odtworzeń, został uwzględniony w tegorocznej edycji Freshman Class magazynu XXL i pojawił się na liście Billboardu 21 under 21.

6LACK to alternatywny artysta R&B, trzykrotnie nominowany do nagrody Grammy. Jego debiutancki album „FREE 6LACK” ostatnio pokrył się platyną, a kolejny projekt „East Atlanta Love Letter” znalazł się na 3 miejscu listy Billboard 200. 6LACK ma na swoim koncie liczne kolaboracje i w okresie 2019-2020 współpracował z ponad 30 artystami.

Źródło: Sony Music Poland