Lil Tjay wydaje wyczekiwany album „222”

07/19/23

Lil Tjay wydaje wyczekiwany album „222”

Lil Tjay powraca z niecierpliwie wyczekiwanym albumem „222”! To następstwo kluczowego momentu w jego życiu – w czerwcu ubiegłego roku Lil Tjay przeżył traumatyczną strzelaninę.

„222” ucieleśnia podróż artysty, całkowicie przesuwając granice wrażliwości, opowiadania historii, jak i umiejętności w dziedzinie hip-hopu. Album zawiera 15 utworów, w tym współpracę z takimi artystami, jak Summer Walker, Polo G, NBA Youngboy czy The Kid Laroi.

Aby uczcić premierę, artysta zaprezentował teledysk do utworu „Stressed” z Summer Walker, w którym wystąpiła także influencerka Mataya Sweeting. Nakręcony w maju 2022 roku w Atlancie klip został wyreżyserowany przez Omara Jonesa (Pusha T, Nas).

Lil Tjay urzekł scenę rapową w młodym wieku. Raper z Bronxu przezwyciężył swoje zmagania i znalazł się na szczycie list przebojów dzięki serii hitów. Debiutancki album „True 2 Myself”, który pokrył się platyną, zawierał jego 4x platynowy hit „F.N.”, 2x platynowe „Brothers” i „Leaked”, platynowe „Hold On” i „Ruthless”, a także złote „Laneswitch”, „One Take” i „GOAT”.

Tjay po raz pierwszy odniósł międzynarodowy sukces na listach przebojów wraz z wydaniem współpracy z Pop Smoke „Mood Swings” i 7x platynowym przebojem Polo G „Pop Out”. 4x platynowy album „Calling My Phone” z 6LACK zadebiutował na 3. miejscu listy Billboard Hot 100 i stał się najwyższym debiutem w jego karierze. Do tej pory Lil Tjay zgromadził ponad 9,3 mld globalnych streamów i został wyróżniony jako jeden z XXL Freshman Class 2020 i Billboard 21 Under 21.

Lista utworów „222”:

1. Nightshift

2. June 22nd

3. Nobody

4. Scared 2 Be Lonely 

5. Stressed (feat. Summer Walker)

6. 2 Grown (feat. The Kid Laroi)

7. Heart Felt Soul

8. Bla Bla (feat. Fivio Foriegn)

9. Someone Who Cares

10. Forgot I Was The 1? 

11. Hole In My Heart (feat. Jadakiss)

12. Project Walls (feat. NBA Youngboy)

13. Beat the Odds (feat. Polo G)

14. Foster Baby

15. Grateful (feat. Coco Jones)
Źródło: Sony Music Poland