Linie Emirates ogłaszają przelot A380 nad Dubajem

Prezentacja najnowszego malowania Expo na A380 podczas dwóch lotów na małej wysokości w środę i czwartek

13 października 2021 r. – Warszawa, Polska – Samolot Emirates w specjalnym malowaniu Expo 2020 wykona dwa przeloty nad Sheikh Zayed Road i wystawą Expo 2020 dzisiaj i w czwartek, 14 października. Media oraz zebrana publiczność mogła zobaczyć samolot dzisiaj między godziną 5.00 a 8.00 rano (czasu lokalnego) w różnych punktach widokowych na Sheikh Zayed Road oraz wokół Expo 2020. Loty, które odbędą się w ciągu najbliższych dwóch dni, to część specjalnego projektu, o którego szczegółach Emirates opowie już wkrótce.

Linie Emirates zachęcają publiczność do robienia zdjęć i nagrywania filmów z przelotu specjalnym malowaniem A380 oraz przypominają widzom, aby nie zakłócali manewrów samolotu używając dronów i przestrzegali wszystkich wytycznych GCAA dotyczących „stref zakazu lotów” dla bezzałogowych statków powietrznych/dronów.

We wrześniu linie Emirates ozdobiły swoje flagowe samoloty A380 odważnymi barwami Expo 2020. To przyciągające wzrok zaproszenie na światową wystawę będzie widoczne w całej flocie A380 należącej do Emirates.

Adblock test (Why?)

zródło: Infowire.pl