Linie Emirates z bezcłową przedsprzedażą produktów

11 sierpnia 2021 r. – Warszawa, Polska – Podczas lotu klienci Emirates mogą wybierać spośród ekskluzywnych, wolnych od podatku produktów z katalogu linii lotniczych EmiratesRED. Alternatywą dla takich zakupów jest możliwość zakupienia tych produktów jeszcze przed odlotem.

Podróżujący mogą się teraz odprężyć i korzystać z usług podczas podróży liniami Emirates, a także z bogatej oferty systemu rozrywki pokładowej ice, podczas gdy załoga dostarcza zamówione wcześniej produkty bezpośrednio do rąk pasażera.

Od czasu uruchomienia usługi, która umożliwia robienie zakupów przed odlotem na stronie www.emiratesred.com w lipcu, linie Emirates spotkały się z pozytywnym odzewem ze strony klientów na wszystkich trasach. W ofercie znajdują się ekskluzywne produkty, takie jak luksusowe zapachy Creed Aventus i Boadicea The Victorious oraz zawsze popularne przedmioty, takie jak wysokiej jakości zegarki. Do katalogu produktów regularnie dodawane są nowe luksusowe pozycje, wszystkie zamówienia będą dostarczane w ekskluzywnych, idealnych na prezent opakowaniach.

Klienci Emirates mogą zamawiać produkty bezcłowe od 21 dni do 40 godzin przed odlotem. Usługa jest obecnie dostępna dla klientów we wszystkich klasach, na wszystkich lotach Emirates z Dubaju. Linie lotnicze będą stopniowo wprowadzać usługę zamawiania w przedsprzedaży obejmując loty do hubu w Dubaju.

W ramach przyjętej strategii Emirates, która ma na celu wprowadzanie innowacyjnych, cyfrowych rozwiązań na wszystkich etapach podróży, klienci mogą teraz składać zamówienia i płacić online za pomocą wygodnego urządzenia osobistego. Dzięki temu klienci mogą zarezerwować produkty, które w innym przypadku nie byłyby dostępne w wystarczającej ilości na pokładzie ze względu na duży popyt, a także zachwycić swoich bliskich wyjątkowym prezentem-niespodzianką na pokładzie. W sierpniu w katalogu EmiratesRED pojawi się blisko 20 luksusowych produktów, które będą dostępne wyłącznie w przedsprzedaży.

Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu dostępnymi na pokładzie produktami, które zostały zamówione w przedsprzedaży, linie Emirates są w stanie zmniejszyć spalanie paliwa i emisję dwutlenku węgla poprzez zmniejszenie wagi każdego lotu. Zwiększanie elastyczności i dynamiczne reagowanie na zmieniające się wymagania operacyjne i preferencje klientów jest w tym czasie kluczowe. Od czasu ponownego uruchomienia sprzedaży detalicznej EmiratesRED na pokładach samolotów we wrześniu 2020 r. linie Emirates odnotowały, że najważniejsze wskaźniki efektywności przekroczyły poziomy sprzed pandemii, w tym przychody na klienta.

W nadchodzących miesiącach przewoźnik rozszerzy swoją ofertę zamówień w przedsprzedaży, oferując jeszcze więcej ekskluzywnych pozycji, w tym bilety na główne atrakcje Dubaju, produkty na zamówienie stworzone dla Emirates oraz produkty z limitowanej edycji pochodzące z niektórych wiodących światowych marek i winnic.

Adblock test (Why?)

zródło: Infowire.pl