Lodowa, Zjeżdżalnia i Dżumandżi by Toroz – Runmageddon Kraków już w ten weekend

Powrót lodowej, turbo zjeżdżalnia i nowa przeszkoda Dżumandżi by Toroz, oto ekstremalne trio Runmageddonu Kraków. Popularny bieg przeszkodowy odbędzie się już w nadchodzący weekend i dostarczy niesamowitych wrażeń dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Nadchodzący weekend zapowiada się ekstremalnie i przygodowo, a to za sprawą Runmageddonu, który w dniach 18-19 września odbędzie się nad Zalewem Kryspinów. W wydarzeniu udział wezmą mali i duzi fani sportowych wyzwań. W sobotę, szansę na zmierzenie się z ekstremalną trasą i niezwykłymi przeszkodami będą miały dzieci, startujące w Runmageddonie KIDS oraz młodzież, dla których dedykowana jest formuła Junior. Tego dnia na starcie pojawią się też  osoby po 16 roku życia, na których czekają dystanse INTRO i REKRUT. W niedzielę, do udziału zaproszeni zostaną pełnoletni, którzy zmierzą się z formułą Classic – 12 kilometrów i 50 przeszkód oraz całe rodziny, które wspólnie i aktywnie spędzającą czas na pokonywaniu Runmageddonu Family. 

Przeszkody na Runmageddonie Kraków

Jak co roku organizator Runmageddonu dostarczy niezapomnianych wrażeń. Specjalnie dla mieszkańców Małopolski, w ten weekend, postanowił na trasach dla dorosłych przygotować dwie ulubione przeszkody Runmageddończyków: Lodową i Zjeżdżalnię. Pierwsza z nich lodowatą wodą ochłodzi rozgrzane ciała startujących. Druga pozwoli poczuć się ponownie dziećmi, zjeżdżając na potężnej, błotno-wodnej zjeżdżalni. Ponadto, na trasie krakowskiego eventu stanie nowość – Dżumandżi by Toroz, konstrukcja, która zweryfikuje sprawność i siłę rąk startujących. Uczestnicy tegorocznego Runmageddonu Kraków mogą liczyć na niesamowite wrażenia. Będą przeciskać się przez bagienną Porodówkę, pokonywać zawiłe DNA i skomplikowanego Multi Riga, czołgać się pod zasiekami, wisieć na Wisielcu i wspinać na Firemana. Mali Runmageddończycy także mogą liczyć na fenomenalną zabawę, gdyż staną oko w oko ze ściankami do wspinania, Indianą KIDS, porodówką, Jamą Smoka, a także Monkey Bar KIDS!

Informacje praktyczne

Runmageddon Kraków odbędzie się nad Zalewem Kryspinów i będzie trwał dwa dni 18-19 września br. Chcąc wziąć w nim udział, można jeszcze zakupić pakiet startowy poprzez stronę www.runmageddon.pl. Zapisy online dostępne są do dnia 17 września do godziny 14:00. Osoby, które spóźnią się z decyzją o starcie, w ramach dostępności miejsc, będą mogły zakupić pakiety podczas trwania eventu, w Biurze Zawodów, w punkcie Nowe Zapisy. 

Adblock test (Why?)

zródło: Infowire.pl