Loi z pozytywną energią na wakacje. Nowy hymn artystki, „The Way I Want It”

blank

Źródło: Warner Music Poland
06/03/24

Loi z pozytywną energią na wakacje. Nowy hymn artystki, „The Way I Want It”

Loi, 21-latka z niemieckiego Mannheim, z pewnością może uznać, że osiągnęła już wiele w swojej młodej karierze. Może pochwalić się prawie milionem obserwujących na profilach społecznościowych, dwoma utworami z ponad 100 milionami streamów i trzema singlami w top 3 na niemieckiej liście przebojów („Gold”, „News” i „Am I Enough”).

Ponadto, jej cover „BLINDING LIGHTS” zdobył złoty status w Brazylii, jej pierwsza trasa koncertowa została wyprzedana, a viralowych interpretacji na TikToku i Instagramie nie można już zliczyć na palcach jednej ręki.  Głos Loi trafia do miłośników muzyki na całym świecie, a nowi fani stale dołączają do tego plemienia.

Teraz utalentowana Loi zamierza zdominować wakacje najnowszym singlem „THE WAY I WANT IT”. Przy okazji utworu „GOLD” już udowodniła, że potrafi porwać do tańca tłumy w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Polsce, Brazylii i ostatnio w Korei. Teraz, „THE WAY I WANT IT”, ze swymi zaraźliwymi bitami, ma stać się kolejnym hymnem Loi. Piosenka, napędzana rytmiczną perkusją i żywymi latynoskimi melodiami, przenosi słuchacza w krainę czystej euforii, jednocześnie, dzięki mocnemu tekstowi, wyraźnie mówi o życiu zgodnie z własnymi pomysłami.

„THE WAY I WANT IT” zachęca do czerpania z życia pełnymi garściami i pozbywania się wszelkich zahamowań. Chwytliwy refren nakłania słuchacza do pozostawienia za sobą wszystkich zmartwień i zatraceniu się w tańcu: „Kochanie przestańmy gadać, tańczmy jakby poranek miał nigdy nie nadejść” („Baby let’s stop the talking, dancing like there’s no morning”). Wpadająca w ucho melodia niesie przesłanie o wyzwoleniu i odwadze do podejmowania ryzyka w celu znalezienia własnego szczęścia: „Skok na głębokie wody, to ryzyko, które podejmuję, skończyłam z gierkami, nikt mnie nie powstrzyma” („The waters are deep, it’s a risk that I take, I’m done playing games, no nobody’s gonna stop me”).

„THE WAY I WANT IT” to nie tylko potężna piosenka, ale także hymn niezależności i radości życia. Dzięki porywającemu rytmowi i pozytywnemu przesłaniu, „THE WAY I WANT IT” inspiruje do życia na własnych warunkach i cieszenia się każdą chwilą.

Z taką dawką pozytywnej energii lato może w końcu nadejść.