Lola Young w nowym singlu z nadchodzącej płyty

04/03/23

Lola Young w nowym singlu z nadchodzącej płyty

Nominowana do nagrody BRIT wokalistka i autorka tekstów z południowego Londynu, Lola Young, prezentuje najnowszy singiel „What Is It About Me”. To już czwarta zapowiedź projektu „My Mind Wanders and Sometimes Leaves Completely”, którego premiera zaplanowana jest na 26 maja.

„What Is It About Me” jest czwartą oraz najbardziej poruszającą piosenką z nadchodzącego albumu. Lola nie od dziś bez trudu łączy swój surowy, nieskazitelny wokal ze szczerymi opowieściami. Utwór przepełniony jest poczuciem desperacji, którą wywołał mocno jednostronny związek. To scenariusz, który wielu z nas zna aż za dobrze. Premierze „What Is It About Me” towarzyszy teledysk nagrany wyłącznie z wykorzystaniem VHS i kamer bezpieczeństwa.

Nadchodzący projekt „My Mind Wanders and Sometimes Leaves Completely” wyznacza początek nowej ery w karierze 22-letniej artystki. Lola wychodzi ze swojej strefy komfortu. Nie tylko konfrontuje się z nowymi tematami – takimi jak love bombing, gaslighting, zmagania z własnym ciałem i depresja – ale i odkrywa głębię własnej kreatywności. Jej sposób opowiadania historii przypomina tak naprawdę pamiętnik.

Artystka ma już na koncie nominację do nagrody BRIT w kategorii Wschodząca gwiazda. Znalazła się także na shortliście BBC Sound Poll. Zeszłego lata występowała na brytyjskich i europejskich festiwalach, takich jak Glastonbury, Bestival, The Great Escape czy All Points East. Wkrótce zdradzi szczegóły dotyczące własnej trasy koncertowej.

Tracklista:

1. Stream Of Consciousness

2. Revolve Around You

3. Annabel’s House

4. Semantic Satiation

5. Pretty in Pink

6. Money

7. What Is It About Me

8. Black Cab

9. Don’t Hate Me

10. Chill Out
Źródło: Universal Music Polska