LOU LOU SAFRAN – Hit lata

Tegoroczny ‚Hit lata’ jest już z nami – to najnowszy singiel 18-letniej artystki i liryczny ukłon dla największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej. Lou Lou Safran uwodzi lekkością i melodyjnością
w promiennej piosence zwiastującej lato.

Lou Lou Safran, polska piosenkarka i aktorka znana z amerykańskiego horroru „Annabelle: Narodziny Zła”. Jej najnowszy singiel ‚HIT LATA’ od pierwszych taktów uwodzi melodyjnością i czaruje słowami, przywołując najbardziej znane fragmenty tekstów i kuszące symbole polskiego lata, które wszyscy znamy z ponadczasowych polskich przebojów.

„Jest to w tej chwili moja ulubiona piosenka z albumu” – mówi Lou Lou – „pewnie dlatego że kiedy ją pisałam słowa same cisnęły mi się na język, a po głowie chodziły mi moje najukochańsze polskie szlagiery. ‚HIT LATA’ oddaje im cześć i pewnie dlatego czuje tyle radości, kiedy go słucham. Mam nadzieję, że inni słuchacze też będą nim zainspirowani i poczują od mojej piosenki powiew cieplutkiego lata i najbardziej pozytywnych wibracji.


Płyta ,How To Hang Out With Friends Like Nothing Is Wrong’ obejmuje dziesięć piosenek nastoletniej artystki, od intymnych ballad i stylowego popu, po elektryczne, rockowe klimaty, i w kolejnych singlowych odsłonach będzie ukazywać się do końca tego roku. 

Latem 2023 roku artystka zadebiutowała swoimi pierwszymi koncertami, który odbyły się w Poznaniu m. in. w klubie Mustang i na Ogrodzie Szeląg. A wczesną jesienią przejęła legendarną sceną klubu The Troubadour w Los Angeles grając swój pierwszy koncert w USA. Deski Trubadour rozsławiły takie gwiazdy jak The Doors, Elton John, Metallica, czy Fiona Apple, ale Lou Lou Safran nie dała się speszyć historią sali i zagrała z pewnością siebie i brawurą, która zaskoczyła i oczarowała nie tylko zgromadzoną publiczność. Po tym występie Lou Lou rozpoczęła pracę na projektami we współpracy z kilkoma innymi artystami i producentami muzycznymi w Los Angeles i Seattle, a w październiku zobaczyliśmy ją na profilach mediów społecznościowych The Lumineers, z akustycznym wykonaniu ich przeboju ‚Cleopatra’.

Lou Lou Safran jest córką polskiej matki i amerykańskiego ojca i dzieli swój czas pomiędzy Poznań a Los Angeles. Mówi, że mimo urodzenia się w Kalifornii i polsko-amerykańskiego pochodzenia, w sercu czuje się w stu procentach Polką, a wśród swoich największych inspiracji wymienia Wojciecha Młynarskiego, Zbigniewa Wodeckiego, Jacka Różańskiego i Tomasza Lipę Lipnickiego. Na liście jej muzycznych fascynacji jest tez Jeff Buckley, Eddie Vedder, Bruce Springsteen, Alex Turner, Triggerfinger, Deftones i America, a więc mocno rockowe wibracje z całego świata, które mogą zaskakiwać u tak młodej twórczyni. Lou Lou zaczęła artystyczna karierę w wieku zaledwie jedenastu lat, kiedy zagrała jedną z głównych ról w międzynarodowym hicie z uniwersum Obecności, „Annabelle: Narodziny zła”, w którym wcieliła się w postać osieroconej dziewczynki szukającej schronienia w domu prześladowanym przez demoniczną lalkę Annabelle. 

_______________________________________________
Lou Lou Safran w social mediach:

IG https://www.instagram.com/loulousafran/

YT https://www.youtube.com/@loulousafran

_______________________________________________