Luna pobudzi Wasze zmysły

05/12/23

Luna pobudzi Wasze zmysły

„Moja miłość” wprowadzi Was w wakacyjny nastrój

To drugi singiel zapowiadający drugi album utalentowanej artystki. Przenosi nas do strefy marzeń i miłosnych uniesień. To najbardziej romantyczna spośród dotychczasowych kompozycji Luny.  

– Ta letnia opowieść jest trochę jak miłosne zaklęcie. Kilka szeptów, słów i melodii, chwila oczekiwania, chwila pomiędzy miłością, a zauroczeniem. Przeczucie, że zaraz coś się spełni. Kiedy wokół świat nabiera kolorów, dzień robi się coraz dłuższy, natura budzi się z zimowego snu, policzki różowieją, a w oczach pojawia się błysk. Łatwiej jest wpłynąć do sfery wyobraźni, marzeń i romantycznych uniesień. Niech ten singiel rozmarzy was przed nadchodzącym latem, pobudzi zmysły, przyniesie lekkość i spełni najlepiej wszystkie tysiąc marzeń naraz – singlu mówi Luna 

Po mrocznych i dusznych „Nocnych zmorach” (pierwszej płycie Luny) i błądzeniu w ciemności, Luna dociera do granicy światła i powoli przechodzi na jasną stronę księżyca. Czujemy to światło i odrobinę ciepła zarówno w nowej odsłonie wizerunkowej, jak i w warstwie muzycznej. Jest jaśniej, cieplej i bardziej organicznie. Więcej żywych instrumentów, więcej dynamicznych beatów.

Źródło: Universal Music Polska