Mae Muller w nowym singlu „Me, Myself & I”

07/05/23

Mae Muller w nowym singlu „Me, Myself & I”

Wschodząca gwiazda popu zaprezentowała nowy singiel i teledysk „Me, Myself & I”. Chwytliwy i podnoszący na duchu kawałek z pewnością zostanie stałym elementem letnich playlist. Premiera debiutanckiego albumu Mae Muller – „Sorry I’m Late” – już 15 września.

Mae ma za sobą sporo autorefleksji. Najnowszy singiel stanowi dla niej punkt zwrotny – zarówno jako dla artystki, jak i kobiety. Mae przysięgła sobie, że przestanie prosić się o potwierdzenie swoich uczuć u innych – zamiast tego woli przepracowywać je w takich piosenkach, jak „Me, Myself & I”. Wyprodukowany przez NEIKED utwór rozpoczyna się tekstem w charakterystycznym dla niej żartobliwym stylu. Opowiada w nim o serii nieudanych związków, jednocześnie ciesząc się nowo odkrytą niezależnością.

Artystka komentuje: – „Me, Myself & I” przyszło naturalnie, bo dokładnie tak się czułam. Stałam się na tyle świadoma, że zdałam sobie sprawę, że zawsze miałem problem z potrzebą męskiej akceptacji i myśleniem o tym, jak jestem postrzegana przez płeć przeciwną. Musiałam zadać sobie pytanie, dla kogo w ogóle to robię. Mam dość przejmowania się opinią innych ludzi: przez dziesięć miesięcy żyłam w celibacie i skupiłam się na ważniejszych rzeczach. Przejście przez ten proces pokazało mi, jak szczęśliwa mogę być w samotności.

„Me, Myself & I” to następca przeboju „I Wrote A Song”. Wpadający w ucho kawałek reprezentował Wielką Brytanię w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji w Liverpoolu. Wcześniej Mae wydała single „I Just Came To Dance” i „Better Days” (popularną w USA współpracę z NEIKED i Polo G). Wszystkie cztery piosenki znajdą się na wyczekiwanym debiutanckim albumie „Sorry I’m Late” – ukłonie w stronę fanów, którzy czekali na Mae, gdy ta dorastała do roli gwiazdy.

Zamów album „Sorry I’m Late” w przedsprzedaży – przezroczysty winyl z podpisaną pocztówką:

Mae Muller zasłużyła na miano odważnego głosu sfrustrowanego pokolenia. Do tej pory artystka zebrała ponad 2,7 mld streamów i rzeszę oddanych fanów. Jej debiutancki album zawierać będzie 17 utworów, pełnych osobistych refleksji, jak i celebracji kobiecych doświadczeń. Mae poddaje analizie miłość, stratę, randki i związki z nieustraszoną szczerością, konfrontując się z własnymi doświadczeniami, ale i biorąc pod uwagę frustrację większości współczesnych młodych kobiet. Nowa muzyka ujawnia znacznie bardziej wrażliwą stronę Mae, którą zadedykowała wielu kobietom.

Latem Mae zagra na kilku brytyjskich festiwalach w ramach przygotowań do jesiennej trasy koncertowej.

Mae Muller „Sorry I’m Late” – tracklista:

1. I Just Came To Dance

2. Sorry Daniel

3. Bitch With A Broken Heart

4. I Wrote A Song

5. Me, Myself & I

6. Tatiana (feat. Dylan)

7. Somebody New

8. I Wish I Could Hate You

9. Little Bit Sad

10. MTJL

11. Breathe

12. Something Real

13. Nervous (In A Good Way)

14. Better Days (NEIKED x Mae Muller x Polo G)

15. Porn Lied To Us

16. Miss America

17. Written By A Woman

Nie da się zaprzeczyć gwiazdorskiej sile Mae Muller – Dork Magazine

Dowcipne i brutalnie szczere teksty Mae Muller wyróżniają ją spośród rówieśników – GQ

Pewna siebie, bezczelna i naprawdę utalentowana – Sunday Times Culture
Źródło: Universal Music Polska