Magda Drejka prosi o wybaczenie

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Niezwykły urok, świeżość, delikatność i wyjątkowy talent songwriterski to połączenie, obok którego nie da się przejść obojętnie. Wszystko to wybrzmiewa w najnowszej piosence Magdy Drejki, która debiutowała na antenie RMF FM jeszcze przed premierą pierwszego singla!
W „Wybacz” Magda nadal pozostaje w temacie relacji międzyludzkich. Choć tekst ma w sobie dużo melancholii, muzyka – przewrotnie – nadaje mu zupełnie inny wydźwięk. Za produkcją stoi KaCeZet, odpowiedzialny m.in. za współtworzenie przebojów Margaret z najnowszej płyty artystki. Tak o singlu mówi sama artystka:

Piosenka „Wybacz” w mojej głowie jest synonimem pogodzenia się z utratą jakiejś relacji, i prośbą o wybaczenie z powodu braku siły na ratowanie jej po raz kolejny.

Obecnie Magda intensywnie pracuje nad nowym repertuarem i jeśli już mielibyśmy jej coś wybaczać, to pewnie byłoby to dłuższe oczekiwanie na kolejne single – choć niechętnie, patrząc na coraz liczniejszy fanbase artystki. Ze sprawdzonych źródeł wiemy jednak, że nowy artystka nie pozwoli długo na siebie czekać!
blank