Mahmood i Angèle w duecie „Sempre / Jamais”

Źródło: Universal Music Polska
03/11/24

Mahmood i Angèle w duecie „Sempre / Jamais”

Ikony popu z Włoch i Belgii łączą siły w singlu „Sempre / Jamais”.

Mahmood tuż po wydaniu świetnie przyjętego albumu „Nei Letti Degli Altri” przygotował kolejną niespodziankę dla fanów – duet z niekwestionowaną gwiazdą popu z Belgii: Angèle. Utwór „Sempre / Jamais” trafił na wersję deluxe włoskiego wokalisty.

Mahmood ma na swoim koncie 29 odznaczeń platynowych, 7 złotych we Włoszech oraz 6 platynowych i 3 złote w innych krajach. Jego cały katalog przekracza 3 miliardy streamów. W kwietniu 2024 artysta rozpoczyna trasę koncertową, w ramach której odwiedzi także Polskę. Występ odbędzie się w poniedziałek, 22 kwietnia, w warszawskim Klubie Stodoła.

Hit z Sanremo Festival, „TUTA GOLD”, dotarł do szczytu Spotify Top 50 we Włoszech oraz na 2. miejsce zestawienia Top Songs Global. Piosenka przekroczyła 15 mln streamów na całym świecie. Zajęła 40. pozycję w Global Top 50, 2. w Top 50 w Szwajcarii, 19. w Top 50 w Luksemburgu, 42. na Litwie oraz Top 200 w Hiszpanii, Belgii, Estonii, Grecji i Rumunii. W tygodniu premiery tekst do „TUTA GOLD” był siódmym najczęściej wyszukiwanym w serwisie Genius. Utwór pokochały stacje radiowe – kawałek dotarł na szczyt zestawienia Earone. Klip w reżyserii Attilia Cusaniego i wyprodukowany przez Borotalco.tv zanotował ponad 19 mln wyświetleń.

blank