Majestic i Autumn Rowe w nowym singlu „Tricky”

74b2f82dd4593f7a1e9979b99c10432501/11/22

Majestic i Autumn Rowe w nowym singlu „Tricky”

Sprzedający platyny Majestic połączył siły z amerykańską artystką i DJ-ką Autumn Rowe na pierwszym w tym roku singlu „Tricky”. Utwór łączy głęboki bas i surowe bity ze zmysłowym wokalem piosenkarki i autorki tekstów, która ma na koncie piosenki dla artystek takich jak Dua Lipa, Ava Max czy Kali Uchis.

Rok 2021 był przełomowym dla DJ-a, producenta i gospodarza Kiss Radio. Majestic wydał w ubiegłym roku aż 3 single za pośrednictwem Ministry of Sound. Jego sukces został wzmocniony światowym hitem „Rasputin” z Boney M. Utwór osiągnął ponad 2 miliony sprzedanych egzemplarzy i 300 milionów streamów, a ponadto pokrył się 3-krotną platyną, 7-krotnym srebrem w krajach UE i złotem w UK. Osiągnął także 1. miejsce na liście Commercial Radio Airplay Chart w Heart, Radio 1, Kiss i Capital. „Rasputin” zdobył ogromną popularność na TikToku, a wersja Majestic ma na platforme ponad 510 milionów wyświetleń.

Wkraczając w wiele gatunków muzyki tanecznej, od UK Garage i house po D&B i Dubstep, Majestic występował z takimi gwiazdami, jak Sigma, DJ EZ, MJ Cole, Judge Jules i Laidback Luke. Jest pionierem zupełnie nowej koncertowo-rave’owej hybrydy znanej jako LIMITLESS, wyprzedając pięć koncertów w Londynie, a także zabierając ją do kultowego BCM na Majorce, na Ibizę i Malię. Wcześniej przerabiał utwory Craiga Davida, Preditaha, Kaskade i wielu innych.

Pochodząca z Nowego Jorku piosenkarka, autorka tekstów, osobowość telewizyjna, DJ-ka i aktywistka, Autumn Rowe jest najbardziej znana z napisania piosenki „Happiness” Alexis Jordan z producentami Stargate i Deadmau5. Niedawno współpracowała z nowojorskim artystą Chrisem Malinchak przy jego singlu „The Wah Wah Song”.

Majestic rozpoczyna 2022 z taką samą energią, jaka towarzyszyła mu przez cały poprzedni rok – tym razem przy pomocy niesamowitego wokalu Autumn Rowe.

Źródło: Sony Music Poland