Måns Zelmerlöw nagrał utwór z polską wokalistką. W nowej wersji singla „Walk With Me” śpiewa Ola Kędra Premiera już 14 czerwca 2024

blank

Źródło: Warner Music Poland
06/12/24

Måns Zelmerlöw nagrał utwór z polską wokalistką. W nowej wersji singla „Walk With Me” śpiewa Ola Kędra Premiera już 14 czerwca 2024

Utalentowana polska wokalistka śpiewa ze szwedzkim gwiazdorem. Ola Kędra i Måns Zelmerlöw przedstawiają utwór „Walk With Me”. Premiera została zaplanowana na 14 czerwca 2024.

Autor wielkiego hitu „Heroes”, szwedzki piosenkarz Måns Zelmerlöw prezentuje nową wersję singla „Walk With Me”, tym razem z udziałem wschodzącej polskiej wokalistki, Oli Kędry.

Pierwotnie wydany w 2019 roku ze szwedzką piosenkarką Dotter, „Walk With Me” szybko osiągnął platynowy status i od tego czasu zgromadził ponad 27 milionów streamów. Nowa, odświeżona wersja z udziałem 17-letniej Polki, na nowo oczarowuje publiczność szczerym tekstem i wyjątkowymi harmoniami.

„Walk With Me” oryginalnie promowało ostatni album Zelmerlöwa pt. „TIME”. Współpraca z Olą Kędrą, która dała się poznać z niezwykłych osiągnięć w różnych konkursach wokalnych i programach telewizyjnych („The Voice Kids”, preselekcje do Eurowizji Junior 2020), wnosi do piosenki świeży, międzynarodowy wymiar. Kariera Polki nabiera rozpędu odkąd zaczęła współpracę z ALE LABEL i podpisała umowę z Warner Music Poland (2024).

W sierpniu 2024 Måns Zelmerlöw, wraz z gościnnym udziałem Oli Kędry, wystąpi z serią czterech koncertów w Polsce.

07/08: Szczecin, Teatr Letni
08/08: Koszalin, Amfiteatr
10/08: Płock, Amfiteatr
11/08: Ostróda, Amfiteatr

Måns Zelmerlöw jest jednym z najbardziej lubianych szwedzkich artystów. Międzynarodową sławę zdobył zwyciężając w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2015 roku z przebojem „Heroes”. Swój urok i talent miał też okazję zaprezentować, będąc współgospodarzem Eurowizji rok później. Måns ma na koncie platynowe albumy i single, a jego występy w popularnych szwedzkich programach telewizyjnych, jak „Idol” czy „Let’s Dance”, zjednały mu fanów nie tylko w Skandynawii.

Ola Kędra to 17-letnia wokalistka i autorka tekstów. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła w wieku 9 lat. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, w tym Excellence in Music Award od Center for Cooperative Phenomena Foundation w USA. Ponadto brała udział w programach telewizyjnych, jak „The Voice Kids” czy preselekcjach do Eurowizji Junior 2020. Od połowy 2023 roku Ola współpracuje z ALE LABEL, ekipą zajmującą się pisaniem tekstów / produkcją muzyczną i managementem, częściowo odpowiedzialną za sukces przeboju „Solo” Blanki. Na początku 2024 roku Ola Kędra podpisała kontrakt z Warner Music Poland.