Mariah Carey łączy siły z Muni Long w remiksie „Made For Me”

Źródło: Universal Music Polska
05/22/24

Mariah Carey łączy siły z Muni Long w remiksie „Made For Me”

Oryginalna wersja piosenki byłą jednym z najgorętszych kawałków R&B ubiegłego roku. Singiel pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych.

– Kiedy zadzwonił do mnie JD (Jermaine Dupri, producent – przyp. red.) z propozycją dogrania się do remiksu „Made For Me”, od razu się zgodziłam. Muni jest niesamowitą tekściarką i wokalistką. Ta współpraca to połączenie stworzone w niebie – powiedziała Mariah Carey, której obecność w remiksie jest rozpoznawalna natychmiast.

Artystka wzbogaciła „Made For Me” swoim niepodrabialnym głosem, dzięki czemu piosenka połączyła dwie epoki R&B. Jej udział w nagraniu remiksu podkreśla wpływ, jaki „Made For Me” wywarło na kulturę.

We wtorkowy wieczór Muni pojawiła się na scenie finałowego odcinka „The Voice” stacji NBC, by zaprezentować niesamowite wykonanie „Made For Me”. Jej ubiegłoroczny hit nadal robi furorę. Piosenka przebiła się do Top 20 listy Billboard Hot 100, przez siedem tygodni była numerem 1 zestawienia R&B Radio Airplay Chart, otwierała listę Apple R&B Chart, a w notowaniu Apple Music All Genres Chart była druga. Teledysk zgromadził dotychczas niemal 40 mln wyświetleń. Warto dodać, że klip pojawił się w sieci dopiero kilka miesięcy po premierze singla.

Producentami „Made For Me” są legendarny Jermaine Dupri, Bryan Michael Cox i Jordan XL. Utwór podążą śladami innego hitu Muni – piosenki „Hrs & Hrs”. Oba kawałki przygotowują grunt pod planowaną na ten rok pełnowymiarową płytę artystki.

blank