Martin Jensen, Alle Farben i Nico Santos we wspólnym singlu

10/09/20

Martin Jensen, Alle Farben i Nico Santos we wspólnym singlu

Giganci dance – Martin Jensen i Alle Farben – oraz popu w osobie Nico Santosa łączą siły we wspólnym singlu „Running Back To You”.

Niezwykle chwytliwy dance-popowy kawałek łączy pozytywne akordy, perfekcyjne wokale oraz rytmiczną perkusję – formułę, od której ciężko będzie się uwolnić i z którą artyści z pewnością podbiją liczne listy przebojów.

Dla Martina Jensena „Running Back To You” to następca świetnie przyjętych singli nagranych z takimi artystami jak Jason Derulo, Alok oraz Imanbek. Martin zyskał rozgłos za sprawą „Solo Dance” z 2016, który zgromadził ponad 500 mln streamów w Spotify i zdobył multi-platynowe odznaczenia w ponad 14 krajach. Dotychczasowa liczba streamów całego katalogu Jensena zbliża się do miliarda, a wszechstronny artysta współpracował m.in. z The Vamps czy Jamesem Arthurem.

Alle Farben i Martin Jensen mieli okazję współpracować przy remiksie kawałka „Nobody” ft. James Arthur. Alle Farben w przeszłości skrzyżował zawodowe ścieżki z takimi gwiazdami jak James Blunt czy Steve Aoki.

Nico Santos to jeden z najbardziej rozchwytywanych kompozytorów w Niemczech, który odnosi także spektakularne sukcesy jako artysta solowy. W 2018 prześcignął popularnością w radiach gwiazdy światowego formatu: Sama Smitha czy Arianę Grande. W 2020 roku ukazał się jego album „Nico Santos”, który trafił do top 5 list sprzedaży w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii.

„Running Back To You” będzie do Was wielokrotnie wracać!

Źródło: Universal Music Polska