Martwy mężczyzna znaleziony w swoim mieszkaniu

Martwy mężczyzna znaleziony w swoim mieszkaniu
Wczoraj, 6 czerwca na osiedlu zachodnim około 13:00 przy ulicy Wielkopolskiej nie było kontaktu z lokatorem od kilku dni. Sytuacja szybko nabrała dramatycznego charakteru, gdy po wejściu do mieszkania znaleziono mężczyznę bez oznak życia.

Nieobecność mężczyzny przez kilka dni wzbudziła niepokój, natychmiast wezwano służby. Na miejscu natychmiast pojawiły się jednostki straży pożarnej, które podjęły decyzję o wejściu do mieszkania w celu sprawdzenia sytuacji.

Po odkryciu ciała mężczyzny, strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, natomiast policja rozpoczęła wyjaśnienia przyczyn śmierci. Pogotowie ratunkowe, które przybyło na miejsce, potwierdziło śmierć mężczyzny na podstawie ewidentnych oznak śmierci.
Martwy mężczyzna znaleziony w swoim mieszkaniu [1]

– Wezwanie dotyczyło mężczyzny, który przebywał w swoim mieszkaniu i nie było z nim kontaktu od kilku dni. Po wejściu do mieszkania z pomocą straży pożarnej, zastano mężczyznę bez oznak życia. Ze względu na ewidentne znamiona śmierci, zespół ratownictwa medycznego nie podejmował żadnych medycznych czynności ratunkowych – informuje Paulina Heigel rzecznik prasowy z WSPR w Szczecinie.

Wydarzenie przypomina nam o konieczności opieki i troski o naszych najbliższych, a także o konieczności reagowania w sytuacjach, które budzą nasze obawy.

Oczekuje się, że kolejne informacje na ten temat zostaną udostępnione przez służby, takie jak policja i straż pożarna. Czekamy!
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl