Matt Hunter prezentuje singiel „Cosas De Novios”!

07/28/20

Matt Hunter prezentuje singiel „Cosas De Novios”!

Matt Hunter to jedna z najbardziej obiecujących, wschodzących gwiazd nowej generacji muzyki latynoskiej!

Urodził się 20 lutego 1998 roku w Nowym Jorku w rodzinie o włoskich i kolumbijskich korzeniach. Ponadprzeciętne zainteresowanie muzyką przejawiał już w wieku dwóch lat – śpiewał, zanim zaczął chodzić, a z czasem nauczył się grać na takich instrumentach jak gitara, fortepian i perkusja.

Pierwsze kroki w branży rozrywkowej stawiał w 2009 roku, dubbingując po hiszpańsku postać Diego z serialu dla dzieci „Dora, La Exploradoray”, a następnie „Go, Diego, Go”! W międzyczasie na swoim kanale YouTube zaczął zamieszczać filmy, w których śpiewa i gra na gitarze, szybko zyskując uznanie i dużą popularność w Ameryce Łacińskiej. Dzięki temu w 2011 roku mógł rozpocząć karierę zawodową w świecie muzyki, czego pierwszym efektem był singiel „Mi Amor”. Dwa lata później ukazała się EP-ka zatytułowana „Right Here, Right Now”, która przyniosła kolejne sukcesy w postaci singli takich jak „Mi Señorita” czy „Te Vi”.

Młody artysta otrzymał wiele nominacji i wyróżnień, a także zwrócił uwagę znanego piosenkarza Marca Anthony’ego, który nazwał Matta „przyszłością muzyki”. Do listy sukcesów dopisać można też serię wyprzedanych koncertów w kilkunastotysięcznych obiektach, np. Movistar Arena w Chile.

Artysta nieustannie pracuje nad nową muzyką. Niedawno ukazały się kolejne utwory: „DM”, „Problems” z GASHI i Big Soto oraz „Dicen”, które pokazują jego osobisty i zawodowy rozwój, zachwycając świeżym brzmieniem, przy jednoczesnym zachowaniu stylu, za który pokochały go miliony fanów.

Matt Hunter w wieku zaledwie 22 lat jest człowiekiem sukcesu – gwiazdą pop, która ma na swoim koncie ponad 500 milionów odsłuchań w serwisach cyfrowych i ponad 300 wyświetleń na kanale YouTube. A to dopiero początek!
Źródło: Universal Music Polska