Megan Thee Stallion i jej „BOA”

blank

Źródło: Warner Music Poland
05/10/24

Megan Thee Stallion i jej „BOA”

Trzykrotna laureatka Grammy, przedsiębiorczyni i filantropka, Megan Thee Stallion, wydała dziś nowy singiel „BOA”.

Nowy utwór to ogniste wersy raperki na bicie LilJuMadeDaBeat, który sampluje klasyczny utwór Gwen Stefani „What You Waiting For?” z 2004 roku. „BOA” zawiera również niezapomniany refren w wykonaniu gwiazdy z Houston.

„BOA” to najnowsza z serii piosenek Megan o wężowej tematyce. W styczniu 2024 roku ukazał się singiel „HISS”, a w listopadzie 2023 roku „Cobra”. Pierwszy z nich zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard Hot 100, a także stał się pierwszą w historii solową piosenką rapową, która zadebiutowała na szczycie zestawienia Billboard Global 200.

Tuż przed premierą najnowszego utworu, Megan przywróciła #MeganMonday, niespodziewanie wydając „I Think I love Her Freestyle” na swoich mediach społecznościowych. We freestyle’owym kawałku Amerykanka rapuje do instrumentala kultowej piosenki Gucci Mane’a.

„BOA” pojawia się w chwili, gdy Megan przygotowuje się do rozpoczęcia trasy koncertowej „Hot Girl Summer”, podczas której gościem specjalnym będzie GloRilla. W maju i czerwcu będzie można ją spotkać w Stanach, a następnie gwiazda przyleci na występy w Europie.

Megan i GloRilla niedawno połączyły siły, wydając „Wanna Be”. Piosenka zadebiutowała na 11. miejscu listy Billboard Hot 100 w kwietniu i doprowadziła do powstania viralowego wyzwania „Wanna Be”, które zawładnęło mediami społecznościowymi.