Meghan Trainor z kolejną zapowiedzią albumu

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Meghan Trainor – To The Moon

Listen to To The Moon by Meghan Trainor.

Czytaj więcej

To lato bez wątpienia będzie należeć do Meghan Trainor. Artystka podzieliła się właśnie nowym singlem, który sprawdzi się na każdym parkiecie – „To The Moon”. Utwór stanowi kolejną już zapowiedź jej szóstego krążka „Timeless”, którego premiera zaplanowana jest na 7 czerwca.
„To The Moon” to niezaprzeczalnie ulubiony utwór Meghan z albumu. Optymistyczny, inspirowany muzyką dance refren z dudniącym basem jest tak samo uzależniający, jak każdy z jej dotychczasowych hitów.
Meghan zaprezentowała niedawno singiel „Been Like This” z T-Pain, który zgromadził sporo pozytywnych recenzji. „UPROXX” chwalił ją: „Jak można się było spodziewać po Trainor, piosenka przenosi klasyczne brzmienia doo-wop do współczesności w popowy i zabawny sposób”.
„Timeless” to celebracja rozwoju artystycznego Meghan w ciągu ostatniej dekady. Album ukaże się w sam raz na 10. rocznicę wydania diamentowego hitu „All About That Bass”. Meghan skupia się na self-love z większą pewnością siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Świetne teksty w połączeniu z charakterystyczną produkcją sprawią, że jej piosenki znów zabrzmią we wszystkich radiach!

Tej jesieni Meghan powróci na scenę w ramach trasy Timeless Tour. W ramach supportu wystąpią przed nią Natasha Bedingfield oraz Paul Russell. Na scenie pojawią się także najlepszy przyjaciel Chris Olsen i starszy brat Ryan Trainor, którzy bez wątpienia rozśmieszą publiczność. Pełna lista koncertów znajduje się na stronie artystki (Meghan-Trainor.com).
Lista utworów „Timeless”:
1. To The Moon
2. Been Like This (with T-Pain)
3. Crowded Room
4. Whoops
5. Crushin’ (feat. Lawrence)
6. I Wanna Thank Me (feat. Niecy Nash)
7. Love On Hold (feat. T-Pain)
8. Forget How To Love
9. Rollin’
10. Maybe
11. I Get It
12. Sleepin’ On Me
13. Hate it Here
14. Bestie
15. Doin’ It All For You
16. Timeless
 
Meghan Trainor po raz pierwszy przeszła do historii w 2014 roku, wydając swój diamentowy singiel „All About That Bass”. Od tego czasu wielokrotnie nagradzana piosenkarka, autorka tekstów i multiinstrumentalistka zdobyła nagrodę Grammy dla Najlepszego nowego artysty, osiągnęła osiem multiplatynowych singli i dwa platynowe albumy, wyprzedała trzy światowe trasy koncertowe, zdobyła hity dla rówieśników z całego świata pop i country oraz otrzymała niezliczone nagrody i nominacje. Rozwijając swój wpływ na popkulturę, przez dwa sezony występowała w przebojowym serialu „FOX THE FOUR: Battle for Stardo” oraz w panelu trenerskim „The Voice UK” u boku Sir Toma Jonesa, will.i.ama i Olly’ego Mursa.

2020 rok rozpoczęła wydaniem swojego trzeciego pełnego albumu „Treat Myself”, który zawiera platynowy hit „No Excuses”, a także przebojowe hymny i współprace, takie jak „Nice To Meet Ya” z Nicki Minaj, „Genetics” z Pussycat Dolls i „Wave” (feat. Mike Sabath). Pod koniec 2020 roku wydała swój pierwszy świąteczny album „A Very Trainor Christmas”, który zawierał świąteczny singiel radiowy #1 „White Christmas”.
W 2021 roku Meghan podpisała umowę z NBC Universal Television i Streaming Entertainment na współpracę międzyplatformową. Jesienią ubiegłego roku mogliśmy oglądać ją jako gospodynię „Top Chef Family Style” i jako jurorkę w „Clash of the Cover Bands”. Uruchomiła również podcast „Workin’ On It”, który prowadzi wraz ze swoim bratem Ryanem Trainorem. Walcząc o własne szczęście, Meghan stworzyła nową muzykę w postaci albumu „Takin’ It Back”, który ukazał się jesienią 2022 roku. Krążek zawiera platynowy hit „Made You Look” – utwór ten stał się światową sensacją.
Meghan rozpoczęła 2023 rok jako jurorka australijskiego „Idola”. W marcu wydała wersję deluxe „Made You Look”, która zawierał 3 nowe piosenki, w tym przebojowy singiel „Mother”. Zadebiutowała także jako autorka książki „Dear Future Mama”, urzekającego przewodnika po ciąży i macierzyństwie z przymrużeniem oka. Niedawno Meghan i jej mąż Daryl doczekali się drugiego dziecka.
blank