mgk świętuje piąte urodziny albumu „Hotel Diablo”, wydając edycję deluxe

Źródło: Universal Music Polska
07/08/24

mgk świętuje piąte urodziny albumu „Hotel Diablo”, wydając edycję deluxe

Artysta promuje wydawnictwo klipem do piosenki nagranej z YUNGBLUDEM.

Z okazji piątej rocznicy wydania albumu „Hotel Diablo” mgk udostępnił fanom ekskluzywną wersję deluxe projektu, zatytułowaną „Hotel Diablo: floor 13 edition”. Klasyczne utwory – „I Think I’m Okay” z YUNGBLUDEM i „Glass House” z Naomi Wild doczekały się nowych, „smutnych” wersji. Na płycie znalazło się również demo utworu „5:3666”, a także premierowy kawałek „Bullets With Names”, w którym gościnnie pojawili się Young Thug, RJMrLA i Lil Duke.

Premierze całości towarzyszy publikacja teledysku do „I Thing I’m Okay (Sad Version)”. W dokumentującym prace nad „Hotelem Diablo”, pełnym zakulisowych i koncertowych ujęć klipie mgk wsparł YUNGBLUD.

Będąca wyrazem uznania mgk dla fanów specjalna edycja „Hotelu Diablo” jest pozycją obowiązkową dla każdego entuzjasty jego twórczości. Czwarty krążek artysty zadebiutował na 5. miejscu listy Billboard 200 i zebrał pozytywne recenzje. Digital Journal przyznało mu ocenę „A”, natomiast All Music oceniło na 4,5/5.

W należącym do mgk 27 Club Coffee Shopie w Cleveland pojawił się okolicznościowy merch związany z premierą edycji deluxe.

mgk opublikował niedawno dwa kameralne nagrania zarejestrowane w jego domu w Cheshire Cottage. Artysta zaprezentował cover „sun to me” Zacha Bryana i ostatni singiel „BMXXing” w specjalnej wersji z gościnnym udziałem Travisa Barkera. Piosenka jest hołdem złożonym przez mgk społeczności skate’ów, a jednocześnie dowodem na jego wszechstronność jako gwiazdy rapu i rocka.

„Hotel Diablo: floor 13 edition” – lista dodatkowych utworów:

„El Pistolero”

„Bullets With Names ft. Young Thug, RJMrLA, Lil Duke

„Floor 13 (Live From Cleveland 8.13.22)”

„I Thing I’m Okay ft. YUNGBLUD (Sad Version)”

„Glass House ft. Naomi Wild (Sad Version)”

„5:3666 (v1 Demo)”

blank