MI CASA zrobi wielką imprezę w Polsce

07/11/23

MI CASA zrobi wielką imprezę w Polsce

MI CASA, jeden z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych zespołów z RPA, wystąpi na początku sierpnia w warszawskiej Hydrozagadce.

Trio MI CASA – J’Something (wokal), Dr. Duda (produkcja, fortepian) i Mo-T (trąbka) – ma za sobą m.in. imponującą listę hitów obejmującą całą dekadę oraz wyprzedane trasy koncertowe. Grupa jest synonimem wyjątkowej energii zarówno na scenie, jak i w studiu.

MI CASA wystąpi na jedynym koncercie w Polsce już 7 sierpnia w stołecznej Hydrozagadce. Bilety dostępne pod tym adresem lub w punktach sprzedaży www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim.

Podczas gdy MI CASA zdominowała parkiety wieloma hitami (ostatnio wraz z YouNotUs w „Chucks”), ich brzmienie nabrało ostatnio jeszcze silniejszych popowych wpływów. Wciąż stawiają nacisk na wpadające w ucho melodie, które łączą ze świetnymi tekstami, a przede wszystkim – historiami zaczerpniętymi z życia.

Najnowszy singiel „ROCK3T” skupia się na walce o spełnienie wielkich marzeń. Grupa czerpała inspirację ze swojej wieloletniej przyjaźni, która wzmocniła ich jako artystów. W nakręconym w RPA teledysku MI CASA wraca do wspomnień z dzieciństwa, kiedy to zrodziły się wszystkie ich marzenia.

„ROCK3T” powstał we współpracy z berlińskim duetem producenckim TVVINS. To dzięki nim piosenka ta jest idealnym zastrzykiem energii, w sam raz na wiosnę i lato.
Źródło: Universal Music Polska