Michele Morrone znów rozpali serca fanów

01/13/23

Michele Morrone znów rozpali serca fanów

W ciągu ostatnich miesięcy Michele Morrone wydał cztery zapowiedzi nadchodzącej płyty. Tym razem charyzmatyczny Włoch prezentuje pełen erotyki „PUSH ME”.

Gorący singiel „PUSH ME” ukoi nerwy fanów w oczekiwaniu na tegoroczny album. Inspirowana elektroniką zmysłowa piosenka to opowieść o najgłębiej skrywanych namiętnościach, sile uwodzenia i drodze do odkupienia.

Michele Morrone pracuje jako aktor, projektant oraz autor piosenek, które na długo zostaną w pamięci. Mieszkający w Mediolanie twórca ma wiele talentów. Światowy rozgłos zapewniła mu rola w erotycznym dramacie „365 dni”, a single „Hard For Me”, „Feel It” oraz „Watch Me Burn” z debiutanckiego albumu „Dark Room” przyczyniły się do olbrzymiej popularności serii filmów jako nieoficjalny soundtrack. Utwory z wydawnictwa zgromadziły ponad miliard streamów, co oznacza tylko jedno: najwyższy czas na nowy materiał.

Morrone pracuje obecnie nad kolejnym albumem, który ma ukazać się wiosną. Poza „PUSH ME”, płytę zapowiadają wydane wcześniej single „Beautiful”, „Another Day”, „Player” oraz poruszająca ballada „Angels”, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej trzeciej części.
Źródło: Universal Music Polska