Mielzky i Pers zapraszają “Do Tańca i Do Różańca”.“Spokojnie bracie” pierwszym singlem ze wspólnej płyty!

Źródło: Universal Music Polska
04/03/24

Mielzky i Pers zapraszają “Do Tańca i Do Różańca”.“Spokojnie bracie” pierwszym singlem ze wspólnej płyty!

Ten projekt po prostu musiał powstać. Od Fyrtla, przez UNDĘ, aż po “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” – muzyczne ścieżki Mielzky’ego i Persa od lat się przecinają. Młody Ryszard Kalisz i Albatros z Lipna nagrali więc materiał “Do Tańca i Do Różańca”, będący naturalną wypadkową nie tylko muzycznej przyjaźni. “Spokojnie bracie” to jego pierwsza odsłona.

Po zeszłorocznym “I JEST TO MOŻLIWE mixtape”, czyli projekcie firmowanym przez duet Dwa Sławy, The Returners, Mielzky’ego i Persa, dwaj ostatni z wymienionych artystów postanowili pójść za ciosem i zacieśnić muzyczną współpracę. Pierwszym efektem wspólnych działań jest wyprodukowany przez Persa singiel “Spokojnie bracie”, o kojącym zarówno tytule jak i zawartości. Reżyserem obfitującego w piękne plenerowe zdjęcia teledysku jest Szerszeń. 

“Do Tańca i Do Różańca” Mielzky’ego i Persa to szesnaście premierowych utworów z muzyką Marcela oraz jedna produkcja od The Returners. I ten tytuł mówi w zasadzie wszystko, bo mamy tu czego dusza zapragnie – śmiech, płacz, upał i chłód, święto i codzienność. A przede wszystkim unikalny vibe, którego nie da Wam żaden inny duet w polskim rapie. Wydawcą płyty jest oczywiście 2020 label, a jej premiera wypada dokładnie w piątek 17 maja. Preorder dostępny jest na stronie www.dotancaidorozanca.com

blank