Mieszkańcy Osiedla Posejdon – przyjdźcie. Jutro ostatnia możliwość wyrażenia sprzeciwu dla mpzp

Mieszkańcy Osiedla Posejdon – przyjdźcie. Jutro ostatnia możliwość wyrażenia sprzeciwu dla mpzp
Szanowni Mieszkańcy Osiedla Posejdon! Prezydent Miasta Świnoujście po naszym pierwszym wyrażeniu sprzeciwu przeciwko zaproponowanym w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego dla Osiedla Posejdon i terenów przyległych do ul. Wojska Polskiego – wprowadził kosmetyczne ZMIANY w kilku miejscach dotyczących głównie handlu. Są to jednak zmiany nieadekwatne do składanych przez wszystkich mieszkańców wniosków.

W związku z tym zgodnie z przepisami KONIECZNA jest PONOWNA OPINIA organu OSIEDLA w tej sprawie! Organem Osiedla jest w takim przypadku Zebranie Ogólne Mieszkańców, na które musi przyjść co najmniej 40 osób.

Organ Osiedla zobowiązany jest do wyrażenia opinii w formie Uchwały (Status Osiedla Posejdon), aby zdanie Mieszkańców zostało uznane przez Radę Miasta przy podejmowaniu Uchwały co zapewne niedługo nastąpi, gdyż Prezydent przedłoży ten mpzp do zatwierdzenia. Nasz GŁOS ma znaczenie, więc nie zmarnujmy tej szansy!

Dlatego Drodzy Mieszkańcy osiedla Posejdon – Nasza obecność na zebraniu jest konieczna!
OGÓLNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW OSIEDLA POSEJDON
Odbędzie się jutro w środę 15 marca 2023 r. o godz.17:00

W SALI TEATRALNEJ M.D.K. ul. Wojska Polskiego 1/1
Mieszkańcy Osiedla Posejdon – przyjdźcie. Jutro ostatnia możliwość wyrażenia sprzeciwu dla mpzp [1]

Oprócz powyższego najważniejszego na teraz tematu, chcemy również omówić projekty uchwał dotyczące przystąpienia do konsultacji organizacji ruchu na ulicach Osiedla oraz planu remontu dróg osiedlowych.
Zabierzcie męża, żonę, brata, siostrę, rodziców, sąsiadów, przyjaciół. To ostatnia już możliwość wyrażenia sprzeciwu do np. budowy apartamentowców na naszym osiedlu czy nie rozwiązania problemu handlowców.
Do zobaczenia na zebraniu!

Zarząd Osiedla Posejdon