Mieszkaniec: Co z tą Vectrą?

Mieszkaniec: Co z tą Vectrą?
Punkt Vectry od jakiegoś czasu jest zamknięty, żaluzje na oknach i drzwiach spuszczone są na całej długości i wisi na nich postrzępiona kartka, że ww punkt jest nieczynny do 22.12.2021 roku. Tymczasem jest już 04.01.2022 r., a nic się nie zmieniło. Sprawę poruszył jeden z Mieszkańców.

– Są podane numery telefonu do serwisu, tylko może komuś się udało do nich dodzwonić? Na pewno będzie miał pobrana opłatę wg stawek operatora i raczej nic więcej. Dzisiaj mamy nowy rok 2022, styczeń a punkt jest dalej nieczynny bez jakiejkolwiek informacji co dalej z usługami Vectry.

Kiedyś przez wiele lat ich placówka mieściła się w kompleksie przy ulicy Kościuszki obok Penelopy i zawsze można było zastać personel w godzinach pracy i załatwić potrzebę związaną z ich usługą. Teraz ich punkt jest przy ulicy Monte Cassino obok sklepu Stodoła i z tego co widziałem zawsze było w nim sporo klientów Vectry, którzy mieli jakiekolwiek sprawy do załatwienia. Czy teraz już nie mają żadnej potrzeby i punkt może być nieczynny do odwołania? Wydawałoby się, że Vectra to poważna firma z usługami TV i internetem na cały kraj, a tu całkowity brak kontaktu z podstawową placówką w naszym mieście. Ciekawe jak szybko będą docierały różne faktury do ich użytkowników do zapłacenia za ich usługi, bo nawet kontakt z ich centralą nie jest tak szybki jak się reklamują z prędkościami internetowymi i z biurem obsługi klienta – pisze Mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl

Radio Świnoujście

FREE
VIEW