Mieszkaniec: Czas, by urzędnicy miasta odkleili się od swojego królestwa biurek

Mieszkaniec: Czas, by urzędnicy miasta odkleili się od swojego królestwa biurek
Władze naszego miasta, niepodzielnie panujące w swoim urzędzie-zamku, powinny od czasu do czasu schodzić na ziemię. Wówczas mogłyby dostrzec zaniedbania, niedoróbki, bałagan i brud. Popisowe miejsca, takie jak promenady, plac czy parki, są w różny sposób zaniedbane. Przykładem są chwasty, brudne ławki i tablice informacyjne w Parku Zdrojowym, na co zwrócił uwagę Mieszkaniec.

– Żyjemy w czasach,gdzie każdy metr kwadratowy ma swojego właściciela,nie ma ziemi czy obiektu niczyjego.A jak jest w sztandarowej inwestycji miasta czyli w Parku Zdrojowym?

Tym razem chodzi o tabliczki informacyjne postawione na betonowych słupkach,które w założeniu miały zaznajamiać ludzi co to za krzew lub drzewo. Od chwili kiedy szumnie otworzono tą oazę zieleni po rewitalizacji, tabliczki nie były konserwowane czy odnawiane.Teraz, by odczytać to, co tam jest napisane, trzeba by było dobrego Champolliona.Czas zrobił swoje i przy okazji pokazał niedbalstwo miasta w tej sytuacji.
Mieszkaniec: Czas, by urzędnicy miasta odkleili się od swojego królestwa biurek [1]

Czas, by urzędnicy miasta odkleili się od swojego królestwa biurek i ruszyły do Parku by dokonać inwentaryzacji i wymiany tabliczek.Wiele słupków pozbawionych jest w ogóle tabliczek. Przy okazji niech też odchwaszczą te krzewy,bo widok jest przygnębiający.
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl